Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X
TERMINATE RECENT
CS Universitatea Craiova 1-0 FC Botosani Dinamo Bucuresti 0-1 CS Concordia Chiajna
SE JOACĂ ACUM
Shuqura Kobuleti 0-1 Lokomotivi Tbilisi Isloch 0-0 Neman Grodno ROT Weiss Erfurt 0-1 MSV Duisburg SV Wehen Wiesbaden 0-3 1. FC Magdeburg Etsv Weiche Flensburg 1-1 Lupo-Martini Wolfsburg FC Homburg 2-0 SSV Ulm 1846 TSV Alemannia Aachen 1-0 ROT Weiss Essen MSV Duisburg 3-1 USV Jena FC Bayern Munich 1-2 VfL Wolfsburg Alta IF 3-1 Oppsal IF Molde FK II 1-1 Honefoss Kvik-Halden 1-5 Arendal Aberdeen FC 2-1 Glasgow Rangers Mallbackens IF 1-2 Vittsjo Gik Kvarnsvedens IK 2-2 Pitea IF Guemueshanespor 1-1 Tuzlaspor Sivas Belediye Spor 1-2 Keciorengucu Ofspor 2-0 Fatih Karagumruk Istanbul Amed Sportif Faaliyetler 1-0 Istanbulspor AS Van Buyuksehir Belediyespor 0-0 Bayburt Grup Özel Idare Genclik VE Spor 24erzincanspor 0-0 Kozan Belediyespor Cizrespor 0-0 Istanbul Kartal Belediyespor Erzin Belediyespor 0-2 Kocaelispor Kirikhanspor 1-1 Duzcespor Batman Petrolspor 0-0 Bodrum Belediyesi Bodrumspor Duzyurtspor 0-0 Darica Genclerbirligi 12 Bingol Spor 2-0 Tarsus Idman Yurdu Elazigspor 0-1 Giresunspor FC Energie Cottbus 1-0 FSV Budissa Bautzen FC Samtredia 0-0 FC Zugdidi Kolkheti 1913 Poti 0-1 FC Dila Gori FC Tskhinvali 0-1 Chikhura Sachkhere Standard Liege 2-0 AS Eupen Olbia Calcio 0-0 AS Livorno US Cremonese 1-2 Piacenza Calcio 1919 AC Prato 0-2 Robur Siena Racing Club Roma 1-0 Lupa Roma FC AS Viterbese 1-0 AC Renate Citta DI Siracusa 0-0 US Lecce Virtus Francavilla Calcio 0-2 FC Matera FC Twente Enschede 1-0 Vitesse Arnhem FC Utrecht 1-0 Sparta Rotterdam Tokatspor 0-0 Bugsasspor Nigde Belediyespor 2-0 Menemen Belediye Spor Anadolu Selcukluspor 0-1 Nazilli Bld Spor Hacettepe SK 1-1 Zonguldak Komurspor Ankara Demirspor 0-0 Altay Izmir Turk Metal Kirikkale 0-1 Dersimspor Ankara Adliyespor 0-1 Orhangazispor Genclerbirligi 2-0 Kardemir Karabukspor Dinamo Minsk 1-0 Krumkachy Minsk Ekenas Idrottsforening 1-0 Grankulla Ifk KPV Kokkola 0-1 FF Jaro AS Saint Etienne 0-0 OSC Lille FC Dinamo Tbilisi 0-0 FC Torpedo Kutaisi 1 FC Germania Egestorf/Langreder 0-0 Hamburger SV II VFV Hildesheim 0-0 SV Eichede SV Drochtersen/Assel 1-0 Lueneburger SK Hansa Genoa Cfc 0-0 Pescara Calcio Inter Milano 1-1 Bologna FC SS Lazio Roma 1-0 Empoli FC US Sassuolo Calcio 1-0 Udinese Calcio CS Petrocub 0-0 FC Academia Chisinau FC Zaria Balti 0-0 FC Milsami FC Dinamo Auto 0-0 FC Dacia Chisinau CF Ungheni 0-0 FC Zimbru Chisinau Strommen 0-0 Ullensaker/Kisa Tromsdalen 1-0 Stabaek IF 2 Stjordals/Blink 4-0 Rosenborg BK II Aluminij Kidricevo 0-0 FC Luka Koper Bloemfontein Celtic 0-0 Lamontville Golden Arrows IF Elfsborg 1-2 AIK Gais Goteborg 0-0 Ljungskile SK Kopparbergs/Goeteborg 0-2 Eskilstuna United Kristianstads Dff 0-1 FC Rosengard FC Aarau 1-0 FC Zurich FC Schaffhausen 0-0 FC Wohlen Bursaspor 0-0 Kasimpasa FC Sheriff Tiraspol 1-0 FC Speranta PAOK Thessaloniki 0-0 Xanthi FC Karsiyaka 1-0 Kayseri Erciyesspor Eyuepsor 1-0 Etimesgut Belediyespor Inegoelspor 0-0 MKE Ankaragücü AS Sariyer 0-0 1461 Trabzon Kirklarelispor 2-0 Hatayspor Aydinspor 0-3 Kastamonuspor Pendikspor 1-0 Anadolu Ueskuedar 1908 Spor Kocaeli Birlik 1-0 Fethiyespor Manavgat Evrenseki Spor 0-0 Karacabey Birlik Spor A.s Beylerbeyi AS 1-0 Sancaktepe Belediye Spor Golcukspor 0-0 Kizilcabolukspor Tekirdagspor 0-1 Corum Belediyespor Kemer Tekirovaspor 0-2 Erbaaspor Dardanelspor AS 0-0 Manisa Buyuksehir Belediyespor Derince Spor 0-0 Yomraspor Silivrispor 0-1 Pazarspor Yesil Bursa AS 0-1 Halide Edip Adivarspor Catalcaspor 1-0 Tire 1922 Spor Bayrampasaspor 0-0 Elaziz Belediyespor Sultanbeyli Belediyespor 1-1 Payas Belediye 1975 Bergama Belediyespor 1-1 Denizli Bld Maltepespor 0-1 Orduspor Muglaspor 1-0 Diyarbekirspor AS Fenerbahce 2-3 Gaziantepspor Umraniyespor 1-0 Eskisehirspor Denizlispor 1-0 Mersin Idmanyurdu Sparta Prague 0-0 SK Slavia Prague TSG 1899 Hoffenheim 1-1 FC Schalke 04 FK Makedonija Gjorce Petrov 0-0 Pobeda Prilep Bregalnica Stip 0-0 KF Shkupi Skopje FK Renova 0-0 Vardar 1947 Skopje FK Pelister Bitola 0-0 FK Sileks Kratovo Lillestrom SK 0-0 Sogndal IL Kristiansund BK 0-0 Mjondalen Korona Kielce 1-0 Jagiellonia Bialystok ACS Poli Timisoara ASA Targu Mures
Agenda
D L Ma Mi J V S
06:00
Tenis, WTA • Dolce 2

Turneul din Tokyo

12:00
MotoGP, Cursa • Digi 2

MP al Aragonului

13:00
Fotbal, Liga 2 • Digi 1, Dolce 1

Călărași - Juventus

13:00
Fotbal, La Liga • Dolce 1

Leganes - Valencia

13:30
Fotbal, Serie A • Digi 3

Torino - Roma

15:00
Fotbal, Liga 2 • Digi 1, Dolce 1

Chindia - CS Mioveni

16:00
Fotbal, Serie A • Digi 3

Inter - Bologna

16:00
Fotbal, Serie A • Digi 4

Lazio - Empoli

16:30
Fotbal, Bundesliga • Eurosport 2

Hoffenheim - Schalke

17:15
Fotbal, La Liga • Digi 2, Dolce 2

Atletico Madrid - Deportivo

17:50
Handbal M • Digi 3, Dolce 2

Holstebro - Dinamo

18:00
Fotbal, Liga 1 • Digi 1, Dolce 1, Look

ACS Poli - ASA

18:00
Fotbal, Ligue 1 • Digi 4

Nancy - Nice

18:00
Fotbal, Premier League • Dolce 3

West Ham - Southampton

18:30
Fotbal, Bundesliga • Eurosport 2

Koln - Leipzig

19:30
Fotbal, Rusia • Digi 2, Dolce 2

Anji - Zenit

19:30
Fotbal, La Liga • Dolce 4

Villarreal - Osasuna

20:30
Fotbal, Liga 1 • Digi 1, Dolce 1, Look

FC Voluntari - Steaua

20:30
Handbal M • Digi 4, Dolce 3

Kiel - PSG

21:00
Fotbal, Belgia • Digi 3

Anderlecht - Westerlo

21:45
Fotbal, Serie A • Digi 2

Fiorentina - Milan

21:45
Fotbal, La Liga • Dolce 2

Espanyol - Celta Vigo

Program TV complet
«

1

2 3 4 5

...

374 »
«

»