Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X
TERMINATE RECENT
CS Concordia Chiajna 0-0 CS Municipal Studentesc Iasi Dinamo Bucuresti 1-1 CS Gaz Metan Medias
SE JOACĂ ACUM
Parnu Linnameeskond 2-0 Paide Linnameeskond Vegalta Sendai 0-1 Sanfrecce Hiroshima Kawasaki Frontale 1-5 Kashiwa Reysol Yokohama F Marinos 1-1 Kashima Antlers Vissel Kobe 2-0 Urawa Red Diamonds Sagan Tosu 1-0 Niigata Albirex FC Orenburg 1-0 Rubin Kazan Ural Ekaterinburg 2-0 Arsenal Tula Jeju United 0-0 Seongnam FC Ulsan Hyundai 1-0 Gwangju FC Suwon City FC 2-0 Incheon United FC Seoul E-Land FC 1-1 Goyang HI FC Chungju Hummel FC 0-2 Gangwon FC SAI Gon FC 0-3 Hanoi T&t Sanna Khanh Hoa Bvn 3-1 SHB DA Nang Shimizu S-Pulse 1-1 Kansai University Harstad 1-1 Senja FC Ryukyu 0-0 Honda Lock HIK Hellerup 0-0 BK Frem Fredensborg BI 1-0 BK Avarta VSK Arhus 0-1 Aarhus Fremad Karlsruher SC 0-0 TSV 1860 Munich SpVgg Greuther Furth 0-0 FC Erzgebirge Aue VfR Garching 1-1 FC Memmingen Hannover 96 II 1-0 TSV Havelse FK Fyllingsdalen 0-2 Frigg Umea IK 0-1 Kvarnsvedens IK FC Carl Zeiss Jena 0-0 FSV Union Fuerstenwalde Beijing Renhe 0-0 Xinjiang Tianshan Leopard Wuhan Zall FC 0-0 Dalian Aerbing FC Shenzhen Yuheng 0-0 Meizhou Hakka FC Huhehaote Zhongyou 0-0 Qingdao Huanghaizhiyao
Agenda
S D L Ma Mi J V
02:00
Tenis • Dolce 2

Turneul din New Haven

14:15
Fotbal, Premier League • Eurosport

Tottenham - Liverpool

15:00
Fotbal, Liga 2 • Dolce 1, Digi 1

Dacia Unirea - ASU Poli

15:00
Formula 1, Calificări • Dolce 2, Digi 2

Marele Premiu al Belgiei

16:15
Fotbal, Bundesliga • Eurosport 2

Borussia Dortmund - Mainz

16:30
Fotbal, Premier League • Eurosport 1

Watford - Arsenal

17:00
Rugby, Superliga • Dolce 2

CS Dinamo - CS Poli Iaşi

18:00
Fotbal, Rusia • Dolce 3, Digi 3

Zenit - Amkar

18:00
Fotbal, Ligue 1 • Digi 4

Dijon - Lyon

18:30
Fotbal, Liga 1 • Digi 1, Dolce 1, Look

ACS Poli - CFR Cluj

19:00
Fotbal, Premier League • Digi 2

Lazio - Juventus

19:15
Fotbal, La Liga • Dolce 3, Digi 3

Eibar - Valencia

19:15
Fotbal, La Liga • Dolce 4

Osasuna - Real Sociedad

19:30
Fotbal, Premier League • Eurosport

Hull - Manchester United

19:30
Fotbal, Bundesliga • Eurosport 2

Monchengladbach - Bayer Leverkusen

21:00
Fotbal, Liga 1 • Digi 1, Dolce 1, Look

Pandurii - Steaua

21:15
Fotbal, La Liga • Dolce 2, Digi 2

Real Madrid - Celta Vigo

21:45
Fotbal, Serie A • Digi 3

Napoli - AC Milan

23:15
Fotbal, Primera Division • Dolce 2, Digi 2

Leganes - Atletico Madrid

Program TV complet
Etapa:
Etapa:
«

1

2 3 4 5

...

129 »
«

»