Alte știri din fotbal
Victor Angelescu, după ce Dobre și-a pus „lumea în cap”: „Asta e realitatea”
3
Ioan Andone l-a pulverizat în direct la TV pe căpitanul Alex Dobre: „Nu se pune problema să îl mai lași să joace”
8
Gică Craioveanu nu își explică două momente-cheie din U Cluj - Craiova 4-0
0
Ioan Ovidiu Sabău spune că la U Cluj a avut loc o mare schimbare față de mandatul lui: „Ajutau mai puțin”
4
Știri din fotbal internațional
Verdictul specialistului la faza de care se leagă fanii Barcelonei
1
Atletico Madrid merge în semifinalele Ligii Campionilor, după o dublă de poveste » Cholo Simeone, coșmarul Barcelonei!
26
PSG, victorie pe Anfield în Liga Campionilor » „Balonul de Aur” a rezolvat calificarea în semifinale
3
Înfiorător! Fermin Lopez, KO: imagini greu de privit cu sângele curgând șiroaie
2
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
14
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
România amână să primească 6 miliarde de euro: de ce tărăgănează Guvernul ...
Libertatea
Cine este cu adevărat femeia care i-a dus lui Trump meniuri McDonald’s la ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Alexandra Căpitănescu a cucerit publicul din toată lumea. Reprezentanta ...
Libertatea
Lasa-i sa comenteze. S-a dus babqa cu colacii.
Aseara in studio Naum iarasi face looby pt fcsb,numai ei sunt cei mai importanti, alte echipe nu mai sunt in tara. Deja este asa penibil ca iti vine sa versi si muti canalul. La aceasta ora CFR este pe val si nu convine, vb. cu cei din staff la misto cei din studio. Rusine !!!! HAI CFR !!!
Superamical? Mai, nene ziarist, domnia ta esti prost ca asa esti? Ce argument ai sa folosesti un titlu atat de pompos de parca am ajuns pe Luna? Cine ***untem noi ca sa ne spoim in culori tipatoare de parca ar sta toata planeta cu ochii pe noi? Supermaical? De unde si pana unde? Iarta-ma dar esti idiot.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sper ca,ai observat ca astia de la jijisepe cenzureaza ***... e obscen :)))))(
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
FC5B= manita:FC5B=manita-23 de meciuri fara victorie in CL =record ieuropean=))
Dudeeelangeee, duuuuuuudelaaaangeeee ....
CFR-ul ramane de departe cea mai buna echipa , este adevarat intr-un campionat foarte slab , cu tenta de comedie data de clona clonei sovietice Steaua , fcsb adica.
Da,se prea poate sa aiba cont si aici.Au probleme mentale serioase baietii,eu ma distrez si le mai dau peste nas cand am timp si nu ma vede muherul :)
Aluia n-ai ce sa ii spui... e cu mintea spalata... un fel de radoom, *** laslas sa valahu... daca nu e unul din ei.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Scuze,nu tie ti-a fost adresata postarea,ci *** care s-a luat de tine.Scuze inca odata.Ai dreptate ,nu sunt coerent :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.