Comentarii (19)
zecs93
zecs93  •  07 Iulie 2016, 01:48

Saracu de tine esti lovit rau de tot la cerebel, daca te referi la georgenii de la Samtredia pai ma creier pane noi nici macar nu facusem un antrenament iar aia incheiau al 2 cantonamentu ca drept dovada ca aia aveau peste cateva zile primu meci din calificari in cupele europene, imediat cum ne-am obisnuit cu cantonamentu am avut rezultate bune zic eu, Dinamo Moscova e un nume in rusia, nu e usor sa-i bati cu 5-0 iar pe astea de la Zarya Luhansk au terminat pe locu 4 in campionatu ucrainiei care este peste al nostru, nustiu daca fcsbeaua ta ar termina in primele 8 !!!

1745flo
1745flo  •  06 Iulie 2016, 22:29
Postat de randoom_._ pe 06 Iulie 2016, 20:50

ce-i bah ***,nu iti place adevarul? cum da dinamo aka rusinea romaniei de echipe de prima liga,cum nu castiga sau primesc scor. cu echipe din esaloanele inferioare nu-i greu sa castigi.

incredibil cat de perspicace esti, cred ca pana la urma te vor coopta astia in redactie!:D

1745flo
1745flo  •  06 Iulie 2016, 22:18
Postat de triple.core.hd pe 06 Iulie 2016, 20:48

La meciul Fcsb-Nec tineti fotbal minut cu minut (min. 3: Reghe s-a ridicat de pe banca si a vorbit cu Enache. Min. 5: Glaunovici e cel mai activ, se zbate...d'astea), aici nu dati nicio informatie pentru o repriză intreaga, iar meciul Iasiului nici macar nu e pomenit. Niste amator care vânează clickurile turmelor de suporterasi de net. Dar altii, cum sunt si eu, si-ar fi dorit si niste informatie de presa reala.

si titlul este slugarnic : debut perfect pt fcsb in turneul de pregatire! zici ca-i plateste cineva ca sa mentina gigistilor moralul cat de cat ridicat!:D

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  06 Iulie 2016, 19:08
Postat de zidane92 pe 06 Iulie 2016, 16:24

Dinamo singura echipa care conteaza, singura reprezentanta a capitalei in liga 1!!!!!!!!! In4-3-3 rupem pe toti , vreo 150 goluri marcam sezonul ASTA! LEGENDA RENASTE!!!!!

..))))))))))))))))

438867936295845
Ioan Olariu  •  06 Iulie 2016, 21:52

domnule Negoita fara suparare dar mai trebuie 4-5 jucatori de valoare pentru a atyaca titlul.