Comentarii (44)
soprer.f.c.d
soprer.f.c.d  •  12 Iulie 2013, 20:27
Postat de wertus pe 12 Iulie 2013, 20:11

si in UCL a fost ciuca batailor , au avut un sezon bun la 7 ani si toti sunteti cu felicitari , cand veti face in grupele UCL si preliminarii 22 de puncte atunci sa comentati .

toata Europa stie ca stelemuia are cei mai corupta conducere,cei mai idioti suporteri,care pot fi foarte usor de manipulat.sunt constienti ca au suporteri de rezultat si tocmai prin asta mizeaza cand ii manipuleaza in masa.odata cu arestarea ciobanului,vor urma vremuri tulburi pt FC Mioritica. cat despre competiile lot europene, ai dreptate...vorba aia,decat sa fii prostituata sa te f..a toti,mai bine arati ca n-ai tate si stai acasa.

wertus
wertus  •  12 Iulie 2013, 20:11
Postat de superstar20 pe 12 Iulie 2013, 19:26

Nu, n-au auzit, de fapt in articolul ala scrie Debrecen, nu vezi ? :) Nici fanii lui Liverpool nu au auzit de Steaua dar ii ironizeaza pe cei ai lui Everton cu bannere pe care scrie Steaua. Cum sa zici ca cei din afara nu au auzit de Steaua ? Tu realizezi cata expunere a avut numai la meciul cu Chelsea ? Chelsea care era campioana en tittre a Ligii Campionilor ? Steaua e prezenta mereu in grupele unei competitii europene, si o face de 10 ani consecutivi. Iar in timpul asta a ajuns si intr-o semifinala a Cupei Uefa.

si in UCL a fost ciuca batailor , au avut un sezon bun la 7 ani si toti sunteti cu felicitari , cand veti face in grupele UCL si preliminarii 22 de puncte atunci sa comentati .

 •  12 Iulie 2013, 20:05
Postat de gerulathor pe 12 Iulie 2013, 19:49

buhahahah, se zgarie dinamopistii pe ochi acuma:))) carpelor, nu va cunoaste nimeni in europa...

o cunosc in schimb toti pe buleandra de matwa

gerulathor
gerulathor  •  12 Iulie 2013, 19:49

buhahahah, se zgarie dinamopistii pe ochi acuma:))) carpelor, nu va cunoaste nimeni in europa...

superstar20
superstar20  •  12 Iulie 2013, 19:26
Postat de tipsy pe 12 Iulie 2013, 19:15

cel mai bun ambasador? cred ca glumesti. voi chiar aveti impresia ca a auzit cineva dein afara de steaua, dinamo sau alta echipa de 2 lei de la noi?

Nu, n-au auzit, de fapt in articolul ala scrie Debrecen, nu vezi ? :) Nici fanii lui Liverpool nu au auzit de Steaua dar ii ironizeaza pe cei ai lui Everton cu bannere pe care scrie Steaua. Cum sa zici ca cei din afara nu au auzit de Steaua ? Tu realizezi cata expunere a avut numai la meciul cu Chelsea ? Chelsea care era campioana en tittre a Ligii Campionilor ? Steaua e prezenta mereu in grupele unei competitii europene, si o face de 10 ani consecutivi. Iar in timpul asta a ajuns si intr-o semifinala a Cupei Uefa.

tipsy
tipsy  •  12 Iulie 2013, 19:15
Postat de superstar20 pe 12 Iulie 2013, 18:40

Se intampla asta pentru ca Steaua e mai cunoscuta in Europa. Cand vine vorba de Romania, Steaua este cel mai mare ambasador, si asta datorita prezentelor in cupele europene. Eu de mult spun ca dinamo nu mai exista in Europa. O sa fie din ce in ce mai rau pentru dinamo, si nu ma refer la aceste greseli minore, ma refer in general la dinamo ca si club. Va urma o perioada teribil de grea.

cel mai bun ambasador? cred ca glumesti. voi chiar aveti impresia ca a auzit cineva dein afara de steaua, dinamo sau alta echipa de 2 lei de la noi?

eugol
eugol  •  12 Iulie 2013, 18:49

...scriu si ei despre cine au mai auzit :)

superstar20
superstar20  •  12 Iulie 2013, 18:40

Se intampla asta pentru ca Steaua e mai cunoscuta in Europa. Cand vine vorba de Romania, Steaua este cel mai mare ambasador, si asta datorita prezentelor in cupele europene. Eu de mult spun ca dinamo nu mai exista in Europa. O sa fie din ce in ce mai rau pentru dinamo, si nu ma refer la aceste greseli minore, ma refer in general la dinamo ca si club. Va urma o perioada teribil de grea.

buerebuistas
buerebuistas  •  12 Iulie 2013, 18:30

Fara suparare , dar in afara de Steaua , restul cluburilor romanesti sunt anonime pentru cei din campionatele tari , asta din propria vina a acelor cluburi de fotbal romanesti , nu este nimeni altcineva vinovat

yahoo22
yahoo22  •  12 Iulie 2013, 18:15

Deja o dati in marlanie si prostie.Am avut discutii cu tine interesante dar vad ca te dai si tu pe brazda.Tine minte de la mine:NU E RUSINE MAI MARE DECAT SA TE STIE EUROPA DE CORUPT.De pescarii si bucatarii aia uita toti cand o mai ajunge Dinamo in cupele europene,dar daca steaua ta va ajunge in grupe cred ca fiecare comentator indiferent de tara va incepe descrierea stelei asa:"clubul a luat 1 an cu suspendare de la UEFA+5 de monitorizare,patronul este la puscarie,managerul este cercetat,liderul de galerie este la puscarie,antrenor suspectat ca a facut blatrui in trecut...".Cum se face ca alea 300 de cupluri de care spui matale au fost mai multe decat stelistii in retur?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează