Comentarii (44)
str4427
str4427  •  12 Iulie 2013, 16:51
Postat de ciori_caini_unguri pe 12 Iulie 2013, 16:47

ce jignire pt stelisti hahahaha....cnie dracu sa auda de dinamu prin Europa??? cand or scoate si ei Valencia, Galatasaray sau Ajax, chiar si sa bata un tur pe CHELSEA LONDRA detinatoarea de atunci a Champions LEAGUE, poate sa emita pretentii hhaha

posibil sa stie aia din liverpool..stii everton?..nimeni nu neaga ca steaua e mult mai tare pe plan extern de foarte mult timp..si mai tare pe plan intern de 1 an..dar totusi..du-te tu in liverpool ca sigur o sa vezi ca stiu..si turcii..am avut cat de cat rezultate..nu ca steaua da`..

dreamer123
dreamer123  •  12 Iulie 2013, 16:48

nu numai in Romania avem parte de ziaristi incapabili...sunt peste tot

ciori_caini_unguri
ciori_caini_unguri  •  12 Iulie 2013, 16:47

ce jignire pt stelisti hahahaha....cnie dracu sa auda de dinamu prin Europa??? cand or scoate si ei Valencia, Galatasaray sau Ajax, chiar si sa bata un tur pe CHELSEA LONDRA detinatoarea de atunci a Champions LEAGUE, poate sa emita pretentii hhaha

codrutz_18_2007
codrutz_18_2007  •  12 Iulie 2013, 16:43

Ce lipsa de subiecte aveti. Sunteti penibili !

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează