Comentarii (44)
joze_maurinio
joze_maurinio  •  12 Iulie 2013, 17:08

S-au prins si englezii ca daca scriu Steaua, se uita lumea. Daca scriau Dinamo se uitau cativa de la Moskva, Kiew sau Zagreb si putini de la Tbilisi si Dresda.

requiem911
requiem911  •  12 Iulie 2013, 17:07

Iar voi scrieti in text "Heart" in loc de "Hearts"....so???

terminatorul2
terminatorul2  •  12 Iulie 2013, 17:06

Toata lumea o stie doar pe STEAUA , habar nu au de Fc Dingo ! : )))))))

ge3orge3
ge3orge3  •  12 Iulie 2013, 17:06

=))))))))))))))))))))))))) voi trebuie sa fiti mandrii ma ..ca ati fost comparati cu STEAUA :) noi trebuie sa fim suparati ...ca am fost comfundati cu pedarda ligii 1

b44872
b44872  •  12 Iulie 2013, 17:06
Postat de drunk_driver pe 12 Iulie 2013, 16:58

Pai englezoii n-au auzit pana acum de Dinamo :)))))....\Probabil ei urmaresc doar Cupele Europene ...nu si preliminariile acestora :))))))

pai nici in preliminarii nu mai joaca:)))))

stelistulbrasov
stelistulbrasov  •  12 Iulie 2013, 17:04
Postat de alpha.dog pe 12 Iulie 2013, 17:02

ofensa la adresa dinamovistilor asimilati cu oile unui cioban puscarias

Dinamo who???

stelistulbrasov
stelistulbrasov  •  12 Iulie 2013, 17:03

Se confirma dinnou melodia( o canta si Torje la un chef) STEAUA E NUMAI UNA....Spre disperarea catelusilor din groapa...

alpha.dog
alpha.dog  •  12 Iulie 2013, 17:02

ofensa la adresa dinamovistilor asimilati cu oile unui cioban puscarias

drunk_driver
drunk_driver  •  12 Iulie 2013, 16:58

Pai englezoii n-au auzit pana acum de Dinamo :)))))....\Probabil ei urmaresc doar Cupele Europene ...nu si preliminariile acestora :))))))

bandoleros
bandoleros  •  12 Iulie 2013, 16:54

...;)))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează