Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
1
De ce întârzie negocierile pentru noul contract al lui Nikita Stoinov la Dinamo: „O situație mai dificilă”
1
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
16
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta: „Am făcut ceva ce nu s-a mai întâmplat niciodată în istoria clubului nostru”
0
Alvaro Arbeloa contestă arbitrajul de la Munchen: „Asta e și mai grav!”
0
Verdictul specialistului spaniol la faza eliminării lui Camavinga, în Bayern - Real Madrid
0
Haos la finalul meciului Bayern - Real Madrid » Arda Guler l-a urmărit pe „central” către vestiare
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
are,baiatu e bun,cred ca e vorba doar ca-i trebuie mai multa incredere,brazilienii au stilul lor special de a juca fotbal si nu cred ca nu-i afecteaza presiunea care-o pune ciobanu sau altii din club pe ei
Tu bați câmpii fratioare , nu le ai deloc cu informațiile reale . Pai noi numai de la UEFA am luat 70 milioane Euro în 9 ani cum sa aveți voi aceleași încasări în ăștia 9 ani ?
s-au pregatit destul.......sa vina ajax!
Are stofă, n-are anduranță brazilianul. Mi-a plăcut cum a urmărit mingea și preluarea , știe cu bășica, în rest se pierde , nu ajută cu nimic echipa, ținând cont că fotbalul e un joc colectiv.
Amigo ai retinut ce am spus mai devreme ? Acum 17 ani aproximativ , Sofiotii aveau un salaru mediu de 5 dolari pe luna in timp ce bucurestenii cistigau de 10 ori mai mult . Acum sofiotii cistiga mai mult decit bucurestenii . Vrei sa iti desenez ?
pai albanezul are cojones. cand vreodata se compara si romanul cu albanezul?
asta e valoarea campionatului nostu.steaua, care cica defileaza in liga 1, are o victorie din 7 cu echipe din afara.si n-a jucat cu cine stie ce echipe.
poate i-au indreptat aia picioru la operatie sa mai inceapa si el sa dea goluri,ca altfel e de rau iar da ciobanu 100 mii sa-l scape cineva de el
Imi place, unul nu a venit sa argumenteze la ceea ce am spus! Doar "esti prost informat"! Pai daca sunt prost informat spune-mi de ce si lamureste-ma! Poate chiar este cum spui tu!
Ba litoralul bulgar a fost , este si va fi mereu superior litoralului romanesc . Eu sunt din bucale si stiu mai bine si nu ma refer la nisipurile de aur ci la tot si DA Albania are un PIB mai mare ca Romania . Tu chiar nu vrei sa intelegi cu frumosul fara jigniri ca Romania este cea mai saraca tara din Uniunea Europeana . Da . Ai auzit bine . Acuma 15 ani sofiotii cistigau 5 dolari pe luna in timp ce bucurestenii cistigau 50 de dolari pe luna . Acuma sofiotii cistiga mai mult decit bucurestenii .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.