Alte știri din fotbal
„S-a necăjit foarte mult” » Fotbalistul „inventat” de Mircea Lucescu, despre viitorul lui „Il Luce”: „Așa mai poate ajuta fotbalul”
0
Apropiații lui Mircea Lucescu dezvăluie: „Nu a dormit, era supărat. Se enervase și astăzi”
0
Galatasaray, mesaj de susținere pentru Mircea Lucescu: „Îi transmitem cele mai bune urări”
0
Mihai Stoichiță, ultimele detalii despre starea de sănătate a lui Mircea Lucescu: „Cum să nu te sperii?”
0
Știri din fotbal internațional
Kosovarii nu se tem de Turcia » Vedat Muriqi: „Pentru noi ar fi ca o a doua independență”
0
Obiectivul lui Chivu: „Lautaro contra Romei” » Decizia antrenorului în privința argentinianului
0
La centru va fi „inamicul” nemților! » Bild anunță un dezastru: „Se profilează o furie imensă”
0
Incident tragic la redeschiderea stadionului „Azteca” » Persoană decedată în tribune
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Atacantul venit direct din „Războiul Stelelor” să fie golgheter în România: ...
Libertatea
nea bulivar, bati campii! Steaua Bucuresti exista si e bine mersi, pe locul 1 in campionat. Singurii care sustin contrariul sunt tradatori ca talpan si cozile de topor din armata, plus cativa hateri dinamobisti care n-au viata. Apropo, mai faci spagatul pe Golden Gate? Mai bei scotch cu Sinatra? Se aude "ninoo ninoooo!" in retrovizoare?
Moshule, nu te mai uita in oglinda! ***..!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Numele corect al clonei Mimamo este FC DINAMO 1948 SA ... Uite aici ce zice instanta cu sechestrul : “Instituie sechestrul asigurator asupra bunurilor mobile constând în acţiunile în număr de 381.041 deţinute de intimatul Ionuţ Negoiţă la societatea Dinamo 1948 SA, reprezentând 92,9368 la sută din capitalul social See more at: https://www.realitatea.net/lovitura-la-dinamo-sechestru-asupra-actiunilor-detinute-de-ionut-negoita_2004304.html#sthash.rUooSYjy.dpuf
tanti florica, matale stii ca in afara de mine si bulivar, dialoghezi cu o singura persoana ? :) ala nu are toata tigla pe casa, isi da reply de pe un cont pe altul, de like nu mai vorbesc..:)
Aşteptăm şi suspendarea lui Bârsan, trebuia să mai elimine doi dinamovişti. Sau, dacă câştigă Dinamo, arbitrajele sunt bune ?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Baiatul ala cu nume de bulevard vrea sa para istet, dar dupa cum se vede Steaua are o medie de 7600, iar voi 2100. Ala radea de Steaua ca are doar 3000...cat de penibil...Sunteti pe locul 8. De fapt cam pe unde sunteti si in clasament.
Ce va faceti curaj *** :)))))) E greu sa suportati, doar ca la clona voastra nu vine nimeni, sunteti doar pe internet
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Poti sa visezi cat vrei ***, voi nu ati mai fost pe primul loc in top de zeci de ani .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.