Alte știri din fotbal
Drum liber spre cupele europene: „Am plătit tot, putem juca!”
0
Marius Șumudică, mesaj emoționant adresat lui Mircea Lucescu: „E ca un tată pentru mine. Nu pot decât să mă rog la Dumnezeu”
0
Directorul GSP, apel în cazul delicat al lui Mircea Lucescu: „Să ne rugăm și să avem mai mult respect pentru suferința lui!”
0
U Cluj nu l-a speriat pe Sorin Cârțu: „Sunt norocoși!”
0
Știri din fotbal internațional
Suporterii nu mai au răbdare cu Szoboszlai » Schimburi dure pe teren și pe rețelele de socializare: „Un arogant”
0
Tragerea la sorți a semifinalelor Cupei Angliei a evitat o confruntare între marile favorite
0
Mitriță și-a prezentat scuzele pentru gestul reprobabil din China: „Am eșuat în a mă controla”
2
Manchester City a confirmat plecarea căpitanului: „Nu poate fi înlocuit”
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
17
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Mircea Lucescu rămâne în stare gravă la ATI: ultimele informații de la ...
Libertatea
Vești excelente de pe Autostada Transilvania. Pe câți kilometri am putea ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Ruxandra Ivan, profesoară în relații internaționale: Parteneriatul României ...
Libertatea
*handicap
... blat de blat
nataraule, pai aia e o faza care a dezavantajat-o pe Dinamo. Prezenta lui Nedelcearu pe teren e un mare handcap pt Dinamo, iar fluierasii deaconisti stiu asta si-l lasa acolo.
DA A LUI NEA VINU..DE LA TARGOVISTE..A FOST GOLGETER IN LIGA 2
Corect, batem pe Mimamo cu 3-0 :)))
Serios ? Bre, pai nu i-ati batut de SAPTE meciuri pe desculti :))) Sau ai memoria scurta ? Bine, tu ai probleme grave de perceptie, cu vreo doua zile in urma eu iti spuneam ca articolul cu media de spectatori trebuia facut DUPA meciul Dinamo- fecesebe, si tu imi dadeai linkuri cu alte articole din alt campionat :))))
Popa ala este adus de la casa de copii ?
Sper sa il aud pe Mutu ca este nemultumit de arbitraj pentru ca Nedelcearu nu a primit al doilea galben cand l-a faultat pe Alibec in careu .
ce a fost mai greu a trecut, urmeaza un meci lejer in semifinale.
Iar face semne *** catre tribune : E GATA ! E GATA ! :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.