Alte știri din fotbal
Robert Bădescu, fundașul lăudat de Șucu la Rapid, a semnat cu alt club din Superligă
1
Obiceiul alimentar al noului transfer de la FCSB l-a impresionat pe Mihai Stoica
0
Mihai Stoica a anunțat noutățile din mercato de la FCSB » După Luca Stancu, încă două transferuri sunt aproape gata
6
Gigi Becali a pus mâna pe telefon: „Mi-a zis că vine Drăguș”
1
Știri din fotbal internațional
Pe cine preferă Cornel Dinu între Leo Messi și Cristiano Ronaldo: „Din toate punctele de vedere!” + Marea favorită la titlul mondial
0
Crede că Tuchel a pierdut vestiarul în fața unui star englez: „Nu mai e el șeful!”
0
Accesoriul lui Erling Haaland a făcut senzație la întoarcerea în Norvegia
1
Continuă sărbătoarea de parcă ar fi câștigat Campionatul Mondial! Azi s-au mutat pe stadion
1
Lifestyle
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
1
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
11
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
9
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Cine l-ar putea împiedica pe Putin să folosească bomba nucleră. Garry ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
La voi la gsp.,munca se desfășoară sub deviza,,Nici o zi fără Gigi?''Intru azi pe gsp și pac!,văd figura ilustrului piperean.Voi chiar nu puteți scrie un articol despre F.C.S.B. fără să atașați figura ex-pușcăriașului de la Poarta Albă? :)
Nu sibienii. Oltenii din Sibiu.
Un duet de prostalai mai jos: catalynn cap de tigaie si sadikul din ghiveci
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
indiferent despre cine e articolul, trebuie pusa mare, pe tot ecranul imaginea ***. ***. gsp=rusine nationala.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La sibiu încă nu a ajuns Știrea conform căreia fcsb nu e Steaua
Pai esti prost daca nu intelegi. Faptul ca am "mancat" o litera se numeste typo si nu are treaba cu gramatica. Nu ma mai cert ca nu are rost. Vad ca sectiunea de comentarii e facuta special pentru asa ceva.
Bine ca nu te auzim ....ca nu te intelegeam ce vorbesti ...pe internet toti *** sunt profesori de romana ....precum *** bigd din piatra neamt ....am avut *** cu maserati ...acum avem *** cu A6 cu clima lactata
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Rusine ? :)) Sunt mandru ca sunt sibian. Nu ma mai chinui sa iti explic ca nu pricepi se pare. Fara Sibiu, Cluj, Brasov, TImisora, erai si mai rau decat sunteti acum.
Ce fata are idolul prostilor si al ***.. :))) Asa ''patron'' asa *** de echipa!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.