Comentarii (293)
unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  15 Decembrie 2016, 19:59

FRF-LPF sunt absolut de condamnat. nu este normal ca un meci de cupa intre echipe din acelasi esalon sa se dispute pe terenul uneia dintre ele, ci pe un teren neutru. asta nu mai e egalitate de tratament. practic, joci un singur meci, un meci decisiv, in deplasare. in rest, nimic nu mai conteaza, aceasta grava disfunctie anuleaza orice alta discutie.

922004531171204
Marcel Corodeanu  •  15 Decembrie 2016, 19:58

ANDONE stie el ceva dar nu il inteleg de ce tot il joaca pe Nistor ca e varza murata Sa speram ca va trece de Gazariii

eucutine
eucutine  •  15 Decembrie 2016, 19:53

cum 5-4-1?! andone nu cred ca e in deplinatatea facultatilor mintale. a pierdut complet contactul cu realitatea.

balauru48
balauru48  •  15 Decembrie 2016, 19:26
Postat de sarpele1935 pe 15 Decembrie 2016, 17:20

Nu cred ca se va mai repeta un scor de genu asta ( 4-0). Probabil va fi o victorie chinuita a Gazului cu 1-0. Pariez ca asa va fi. Sub 2,5 goluri la meciu asta e cota buna. Azi nu batem Medias si iesim si noi din Cupa Ligii. Andone poti sa pleci de pe acum daca scenariu asta se intampla.

E vorba de cupa Romaniei, nu cupa ligii.

balauru48
balauru48  •  15 Decembrie 2016, 19:25
Postat de jackies pe 15 Decembrie 2016, 17:27

Iara veti inhala Gaz catelusilor ?? hahaha. Propun sa jucati cu masca de oxigen timp de 90 de minute. Poate scoateti egal si duceti meciu in prelungiri.

*** si fcsb a inhalat gaz, chiar pe teren propriu, prostalaule! :))

chris_bu67
chris_bu67  •  15 Decembrie 2016, 18:33
Postat de eucutine pe 15 Decembrie 2016, 18:25

cand te umileste Nilă, macar sa ai decenta sa taci dracului din gura.

Nilă,Gugu și Boboc.Au uitat *** că Gazul i-a bătut la București

eucutine
eucutine  •  15 Decembrie 2016, 18:27

in alta ordine de idei, daca pierde meciul, andone trebuie zburat inca de la Medias. Nici nu mai trebuie lasat sa mearga la Iasi. Sa se ocupe soferul Tyson de pregatirea meciul, ca mai prost nu o poate face.

eucutine
eucutine  •  15 Decembrie 2016, 18:25

unico_biancorossi  •  15 Decembrie 2016, 18:12
Postat de zecs93 pe 15 Decembrie 2016, 17:29

Cam ce tupeu poti avea mah slujitorule credincios al lui becali sa vi pe aici dupa umilinta de ieri seara cu Mioveni ?? !!! Daca vom duce meciu in prelungiri, ne vom asigura sa nu patim ce ati patit voi la penaltyuri, pt ca pe noi nu ne cheama FCSP ( FC Super Prosti) :)))))