Alte știri din fotbal
Gigi Becali, bun de plată?! » Cazul Andrei Gheorghiță este judecat azi de TAS
2
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
0
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
2
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
3
Știri din fotbal internațional
PSG și Luis Enrique încep negocierile » Se pregătește prelungirea contractului
0
Ce se întâmplă cu fanii lui PAOK care au supraviețuit tragediei din România » Decizia luată de medicii greci
0
„Lovitură în stomac!” » Ce a găsit un șofer grec la locul accidentului fanilor lui PAOK
0
Roșu stop: schimbare importantă în Serie A! » Decizia anunțată de Liga italiană pentru etapa din week-end
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Spitalul mobil COVID de la Iași, greu de relocat: 13 milioane de euro, ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Un martor al tragediei din Timiș spune că șoferul grec făcea „S”-uri pe ...
Libertatea
Un sfat pentru Andone: la meciurile din deplasare, mai ales pe terenurile astea inghetate, este mai bine sa folosim un atacant mai rapid si mai mobil, gen Popa. Nemec este mare si nu poate sa-si gaseasca echilibrul la un meci in deplasare pe contraatac. El este bun la atacurile pozitionale, in special acasa, daca are centrari bune.
nici o jignire la adresa lui Ando. mai rar asa, sau e la cald dupa o victorie ? :)))))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O să fie astra
i-ai uitat pe oliva si ceccareli (adus de mutu) si ala e bunicel, intra-devar, un raport slab daca ne uitam cati au confirmat adusi de rednic, si cati au confirmat adusi de Ando
Mi-ar placea sa intalnim Mioveni in faza urmatoare :D :D :D
O victorie meritata, am jucat mai bine tot meciu, e bine ca sau mobilizat exemplar fata de meciu de acum cateva zile in rusinea aia cu 4-0 !!! Defapt rusinea a fost din partea arbitrului ca a mutat o minge din careu in punctu cu var, un offside nesemnalizat la axente... dar asta nu scuza jocu nostru plictisitor !!! E bine ca ne-am calificat, mi-era teama ca dupa ce si-au luat-o fcsbistii ieri de la mioveni, ne-o luam si noi azi de la medias, la 1-1 cand a dat axente gol, am zis ca meciu se duce in prelungiri si sa vezi ce nefacuta fac astea, dar m-am linistit la golu lui popa si la cel al lui nistor !!! Sper sa-si fi revenit si epava aia de nistor ca joc !!! Se vede ca ne-a lipsit PALIC si BUSULADZIC in aceste 2 etape !!!
Daca iti spun ca respectivul e ciocanarul drapelist , adica "nasul" tau, nu ma crezi :)))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.