Comentarii (293)
jackies
jackies  •  15 Decembrie 2016, 17:27

Iara veti inhala Gaz catelusilor ?? hahaha. Propun sa jucati cu masca de oxigen timp de 90 de minute. Poate scoateti egal si duceti meciu in prelungiri.

bogdany8
bogdany8  •  15 Decembrie 2016, 17:25
Postat de sarpele1935 pe 15 Decembrie 2016, 17:20

Nu cred ca se va mai repeta un scor de genu asta ( 4-0). Probabil va fi o victorie chinuita a Gazului cu 1-0. Pariez ca asa va fi. Sub 2,5 goluri la meciu asta e cota buna. Azi nu batem Medias si iesim si noi din Cupa Ligii. Andone poti sa pleci de pe acum daca scenariu asta se intampla.

Daca Andone va juca din nou cu Nistor,Romera,Ceccareli, Gnohere, Rotariu e posibil sa se repete scenariu de care ai zis tu in comentariu tau. Eu as juca cu tinerii de la Dinamo 2 meciu asta. Adica le-as face loc si unor jucatori ca Tarcoveanu,Ion Gheorghe,Moldoveanu,Denis Ciobotariu. Jucatori care-mi plac si care nu pot juca mai slab decat o fac baietii astea mari. Forza Dinamo