Comentarii (543)
whiteredarad
whiteredarad  •  06 Martie 2018, 20:46

Fesnic a ajutat, cit a putut pe Dinamo, a dat multe cartonase oltenilor, dar in faze identice i-a iertat pe caini. Im plus, in prima repriza nu a dat oltenilor un penalty ...clarisim. Dupa pauza l-a iertat pe Nistor, care in total a avut 3 situatii de galben. Cum Dinamo nu a avut un centru, Craiova a castigat pe merit. Dumnezeu...nu bate cu bita, acum Dinamo isi plateste anii de furaciuni !

gigi_becali_4
gigi_becali_4  •  06 Martie 2018, 18:57

Mie mi-a placut tactica lui Bratu, i-a surprins pe craioveni :) A adoptat tactica sa nu atace :))

169060557063831
Stefan Anghel  •  06 Martie 2018, 20:45

NOI IMPARTIM VICTORIILE CU LAZIO,CAINII IMPART OPTARI CU OUTSIDERII !

daniels7714
daniels7714  •  06 Martie 2018, 20:44
Postat de jack_the_stripper pe 06 Martie 2018, 20:38

Victorie uriasa... victorie istorica... debut negru... Aiurea! Victorie chinuita a Craiovei impotriva echipei de pe locul 8. Meci mizerabil al vedetelor Gustavo, Baluta, Hanca si Torje. Ca si in celelalte meciuri, abundenta de faulturi... Cu astfel de joc, Craiova nu prinde nici locul 4. Dinam0 a scapat de Europa, de Cupa, de Cupa Ligii :-))) , asa ca se poate pregati constiincios pentru play-out. Dar... nicio grija! Noul proiect Atletico Textila promite un New New New New New Dinam0 cu coregrafii pe masura. Pregatiti-va banii, cele 3 (trei!!!) milioane de cainii foarte rosii abia asteapta sa umple vistieria clubului cu zeci de milioane de euroi...

Ce coregrafii frate ? cearsafurile alea atarnate ? lumea habar nu are ce inseamna o coregrafie ! unde vad ei pasi ? poate spre liga a2-a ... ar putea fi numite scenografii dar nici asa nu merge pt ca scena este terenul de joc !!!

xnread
xnread  •  06 Martie 2018, 20:08
Postat de cpt.ahab pe 06 Martie 2018, 20:02

Felicitări, Craiovei! Noi? Capul plecat și osul la treabă!

Important e să nu vă pierdeți speranța, iar dacă nu convine, citiți mesajul de încurajare ce mi-a fost adresat de domnul Ando și raportați-l la echipa dvs de suflet.:)

cpt.ahab
cpt.ahab  •  06 Martie 2018, 20:02

turcescu
turcescu  •  06 Martie 2018, 19:07

Diferenta dintre noi si FCSB e ca FCSB-ul a prins cateva primaveri europene, noi cu Negoita nu am prins nici grupe macar. Iar campionatul nu l-am luat de 10 ani. Seara buna!

whiteredarad  •  06 Martie 2018, 19:04

Dinamo a venit la Crtaiova i cu arbitrul si cu comentatorul ( digi). In prima repriza Craiova a fost arbitrata "farmaceutic", a primit vreo 4 galbene si nu i s-a dat un penalty clar, Dinamo e fost iertata de vreo 4-5 cartonase, la faze identice. Dupa pauza, a venit golul si izbavirea. Dinamo are ceea ce merita, Craiova sper sa castige Cupa, asa ca sa triumfe ..fotbalul, As fi fericit sa retraogradeze Dinamo... cita mizerie a produs in fotbal..( Dinamo&Victoria% Flacara, Cooperativa, .. multe furturi cu arbitri, etc) Acum...craciunescu "il spala" pe Fesnic.... Rusine ~!