Comentarii (237)
crotalie
crotalie  •  17 August 2016, 20:22

Spiritul nostru fcsbist nu a fost afectat toata lumea recunoaste ca suntem cei mai inteligenti si e bine. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!

marius969
marius969  •  17 August 2016, 23:52

tocmai faptul ca au reusit sa faca asa ceva la un astfel de meci demonstreaza ca au ceva in pantaloni, pe cand voi, avand in vedere ca o impartiti pe a lu´mache cand aveti nevoie, interziceti coregrafiile.....

dinamo_fan
dinamo_fan  •  17 August 2016, 22:11
Postat de gerulozaurus pe 17 August 2016, 21:53

mesajul s-a vrut a fi unul doar pentru NEGOITZA si lista era mult mai lunga , dar nu a incaput decat unul : Doar Dinamo Bucuresti nu joaca in cupele europene; Doar Dinamo Bucuresti nu a jucat niciodata in grupele UCL; Doar Dinamo Bucuresti nu a castigat nimic de 10 ani; Doar Dinamo Bucuresti face blaturi; ect...:))

imi place ca te zgarai. e si normal dubla umilinta de ieri seara.

dinamo_fcd_in_adn
dinamo_fcd_in_adn  •  17 August 2016, 21:12
Postat de andrei.cernat pe 17 August 2016, 21:08

***

INCA UN FRUSTRAT SUSTINATOR fcsb-ist ............. ***.....

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

mariuss72
mariuss72  •  17 August 2016, 21:58
Postat de alskar pe 17 August 2016, 21:54

să vedem. Aici e plin de butoane. Adevăratul test e în Europa. Nu că mi-aș dori să aveți seria noastră de ani în EL sau CL dar să vedem ce faceți p-acolo.

Nivelul e foarte slab, stiu foarte bine asta, eu nu m-am bucurat deloc aseara, ba chiar m-am simtit destul de jenat de felul cum a curs meciul. Trebuie sa intelegem cu totii ca asa nu mai merge, pina cind nu se va investi serios in cluburi, ne vom duce tot mai in jos. Ma refer la investitii in viitorul cluburilor, nu pentru profitul imediat al patronilor.

alskar
alskar  •  17 August 2016, 21:45

altul(Dragomir, Mitică): „Fotbalul românesc este la pământ”. Pai nu tu, băi hipp.ockr1tule, ai făcut parte din gașca ce l-a distrus?!!!

ovasim
ovasim  •  18 August 2016, 07:35
Postat de gicab pe 18 August 2016, 06:48

A fost ma degrabă o misiune sub acoperire, in care ai noștri sau infiltrat la cel mai înalt nivel al inamicului... Farsa sigur nu a fost... Ce suntem la farsele lui Buzdugan ?

Te crezi în război ghiaurule?:)

e.moti.on
e.moti.on  •  17 August 2016, 23:13

alooo aveti in fata ditamai pozaa , ce nu se vede ? alb -rosu toata tribuna a 2-a la un meci de milioane al clonei lu` becali in cupele europene ! treziti-va , nici acum nu mi vine sa cred ce rusinee, n-am vazut pe nici un stadion de fotbal o asemenea umilinta istorica ; parca ar fi pch-ul la tribuna a 2-a

utilizator șters
utilizator șters  •  17 August 2016, 21:11
Postat de andrei.cernat pe 17 August 2016, 21:08

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  17 August 2016, 20:39

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 24
Comentează