Comentarii (26)
iohannfus
iohannfus  •  02 Septembrie 2010, 09:17

scorpi : eu chiar tind sa cred ca tu chiar tinzi sa crezi orice

fc_oltenia_craiova
fc_oltenia_craiova  •  02 Septembrie 2010, 09:05

a venit combinatorul Barbut prima victima,David Lopes la dinamo pentru a nu plati prima de instalare nu cred ca mai e ceva de zis Mititelu si Barbut 2 smecheri care vor sa se imbogateasca de pe urma oltenilor ei se duc la primarie sa cereseasca bani cu asa patroni craiova nu va ajunge nicaieri,sa lase echipa primariei sa o faca non profit si va merge de 10 ori mai bine,cum nu se va intampla asta sa elibereze stadionul,fotbalul in craiova nu traieste prin universitatea si cantecele lu paunescu

hadrian40
hadrian40  •  02 Septembrie 2010, 09:00

i-a dat cu file CEC in hartii de 1000, monede de 1 cent :))))), cretinilogi ziaristii astia pe bune

scorpi123
scorpi123  •  02 Septembrie 2010, 09:00

faceti abstractie de faptul ca sunt stelist... eu chiar tind sa cred povestea asta...nu stiu de ce dar nu m-ar mira daca ar fi adevarata

_decebal
_decebal  •  02 Septembrie 2010, 08:58

Deci 1.5 + 1.8 (valoarea pe transfemarkt) = 1.2 (cat a dat piturca pe ei) = 0.45 + 0.1 (restantele salariale si transferul lui dorel stoica) Tare !

iohannfus
iohannfus  •  02 Septembrie 2010, 08:36

....se chinuie alta echipa sa cistige, si asa mai departe voi mergeti pe principiul *hai sa umplem si noi site-ul cu ceva ca oricum astia care citesc sunt niste dobitoci care inghit orice* si aveti dreptate fiindca voi considerati ca 80% din cititori sunt suporterii Stelei si ca asta face audienta. Sa nu va mire vreodata ca daca Becali se lasa de Steaua voi o sa ramineti fara serviciu si fara cititori

iohannfus
iohannfus  •  02 Septembrie 2010, 08:29

daca asta (articolul) in sine nu este o dovada crasa de jurnalism infantil, de ziar de liceu, de copii mintali ... pai daca nu aveti ce scrie de ce sa nu inventati voi o povestioara cum ca Piti este acest Soros al fotbalului romanesc ... mai bine ati lua pozitie ce se intimpla cu Steaua 2, cu blaturile din sezonul trecut cind CFR a avut la 5 echipe cite 3-4 jucatori imprumutati, cind Piti a plecat de la Steaua ca ciobanul a cumparat deja campionatul asta, ca Nasul a spus clar ca degeaba se chin

barzoy
barzoy  •  02 Septembrie 2010, 08:17

Ce draq mintiti asa bai stelisti imputiti ce sunteti numai kkturi spuneti vai de mama voastra de ziaristi de 2 lei . J E G U R I de bucuresti

barzoy
barzoy  •  02 Septembrie 2010, 08:17

Ce draq mintiti asa bai stelisti imputiti ce sunteti numai kkturi spuneti vai de mama voastra de ziaristi de 2 lei . J E G U R I de bucuresti

barzoy
barzoy  •  02 Septembrie 2010, 08:17

Ce draq mintiti asa bai stelisti imputiti ce sunteti numai kkturi spuneti vai de mama voastra de ziaristi de 2 lei . J E G U R I de bucuresti

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează