Comentarii (26)
pitzanu
pitzanu  •  02 Septembrie 2010, 08:14

Nu cred nici o iota din basmele astea populare...

lion23
lion23  •  02 Septembrie 2010, 06:00

Ce inventie nesimtita.. Nu ma mai mira nimic la presa din Romania.. Cand nu mai aveti subiecte, incepeti sa scrieti compuneri. Ziaristii lu' peste..

galiano
galiano  •  02 Septembrie 2010, 04:32

aberatii..Surse autorizate ..iauzi...ati terminato cu apropiati din cadrul clubului si ati luato cu Surse autorizate..rusine..Din sursele voastre am auzit si ca mititelu e falit..si alte prostii..si uite ca la adus pe piturca..asa falit era Mititelu..Daca nu baga bani de transferuri nu inseamna ca e falit..Maine probabil piturca e patron..aberatii marca GSP..Eu zic ca Univesitatea a fost mereu in primele 3-4 echipe la salarii si plati catre jucatori!!!

gambinozamfiruzzi
gambinozamfiruzzi  •  02 Septembrie 2010, 02:21

Ziaristu' lu' peste nu are nimic in cap,asta cu "surse autorizate" este o gogoasa,vara asta pe gaman mititelu a avut 2 milioane banii jos de la o echipa din germania si nu la dat...asa ca...asta cu 1.2 milioane luate de la piturca este o prostie,hai Craiovaaaa...

atomiclion
atomiclion  •  02 Septembrie 2010, 01:43

dintr-o sursa sigura ( de izvor) si voi sunteti peste "l'equipe"!

ursuu01
ursuu01  •  02 Septembrie 2010, 01:15

povesti de duzina cind nu aveti ce scrie mai bagati destea cu texte"din sursa sigura"ziaristi de doi lei.ASA POT SA ZIC SI EU CA DIN SURSA SIGURA LA CRAIOVA O SA AJUNGA CEI TREI DE LA SPORTUL dar de fapt daca ar ajunge macar unul din cei trei la craiova ar fii super asa ca terminati cu bombele astea de stiri

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează