Comentarii (148)
 •  22 Martie 2009, 13:27

costin nu e un super jucator...da are un caracter de jucator mare,,e foarte disciplinat ji merita sa fie felicitat de toata lumea..bravo

 •  22 Martie 2009, 13:26

bai stefane ...bai oita fara minte...bai cersethorule...pai tu nu ai vazut ma reactia lu lovin ?...daca nu ai vedea decat reactia lu lovin 2 lucruri iti vin in minte: baiatul a luat potul cel mare la lotto sau a dat 3 goluri cu real madrid si a luat CL...daca vezi toata faza una sg e concluzia: a fost elev la "SCOALA AJUTATOARE FC STOAIA"

rapid..
rapid..  •  22 Martie 2009, 13:26

comentariile oilor si maidanezilor sunt de prisos...dar eu cred ca va roade invidia P.S. vedeti sa nu muriti ofticati!

 •  22 Martie 2009, 13:25

lovin a fost si o sa fie un anti-erou! o balerina incaltata cu ghete de fotbalist! nu a avut, nu are si nu o sa aiva vreodata caracter. nu o sa evolueze niciodata de la stadiu de maimuta!

 •  22 Martie 2009, 13:24

NU UITATI ! DACA SI STEAUA AVEA 2-0 NU SE MILOGEA SA CASTIGE LA MASA VERDE ;)

 •  22 Martie 2009, 13:24

Nimic nu va convine frustratilor.In loc sa apreciati gestul lui unic gasiti tot felul de scuze cum ar fi ''as fi vrut sa vad daca la 0-0 refuza penalty''.Asa e romanul,intotdeauna critica dar nu e in stare sa faca el mai bine.Unu din 1000 face un gest frumos si sariti pe el cu critici dar nu sunteti in stare sa va legati propriile sireturi.Penibililor!!!

 •  22 Martie 2009, 13:24

Ce articol manipulator! Nu-mi vine sa cred! Imi doresc din tot sufletul sa va lasati de meserie. Sunteti o adevarata rusine. Din nou, Steaua noastra este blamata atunci cand actioneaza corect. Si nu vreau sa ma contrazica toti incultii. Asta e adevarul. Restul nu conteaza.

 •  22 Martie 2009, 13:23

sa ne pisam pe voi si pe gesturile voastre de fair play.............ha ha ha ha

 •  22 Martie 2009, 13:22
Postat de pe 22 Martie 2009, 13:18

Ziariistii astia sunt chiar retardati.. chiar si rapidistii.. "20 martie 2008 Lovin fuge de pe teren / 21 martie 2009 Lazăr refuză un penalty!" La 2-0 ptr rapid.. ce mai conta inca un gol.. de aceea a refuzat penalty..si cu un gol si fara un gol.. rapid tot lua cele 3 pct. In schimb la derby`ul rapid-steua era 0-0 .. doar nu statea lovin sa se roage de arbitru sa se joace meciul cand campionatul era asa tensionat.. si steaua lua 3pct foarte importante.. comentati aiurea.. rusin

esti cu vaca omule...nu te mai faci bine...cum te-ai nascut ,asa o sa mori...

rapid..
rapid..  •  22 Martie 2009, 13:22

ce ma distreaza comentariile stelistilor sa le amintesc meciul steaua-farul din 2005 nu mai stiu exact scoul,poate ma insel si la an.stiu ca a thereau a dat parca vreo 2 goluri.oricum steaua coducea la scor cu farul si la sf meciului a luat un penalty gratis.si ce credeti ca a fost refuzat?NU!a intrat mueryl ratzoi dupa accidentarea aia lunga si a batut 11 m dand gol.asa ca stelistilor fair-play, onoare sunt niste cuvine necunoscute voua.dar las ca stiti brichete,valize, blaturi ,etc

  • 1
  • •••
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • •••
  • 15
Comentează