Comentarii (93)
lapusneanul
lapusneanul  •  12 Februarie 2016, 17:08
Postat de rocking pe 12 Februarie 2016, 17:04

Dinamo este inca echipa Politiei.....vezi Lipa seful sportiv al clubului politiei cat s-a zbatut sa faca proiectul pentru stadionu NUMAI DE FOTBAL al lu Dinamo......in loc ca statul sa scoata pe dinamo din zona si sa se expropieze pentru extinderea spitalului de urgenta/

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

rocking
rocking  •  12 Februarie 2016, 17:06
Postat de zecs93 pe 12 Februarie 2016, 17:03

Auzi rossonero fc alternativa nu a strans semnaturi ??? :))))))))))))))))) acuma e Rocking fc ??? :)))))))))))))))))))))))))))

nu ....asta e ultimul cont.....aveam mai multe si le-am inchis......am sters chiar si adresele de mail dupa care erau facute.....am avut 4 sau 5 conturi

rocking
rocking  •  12 Februarie 2016, 17:04

Dinamo este inca echipa Politiei.....vezi Lipa seful sportiv al clubului politiei cat s-a zbatut sa faca proiectul pentru stadionu NUMAI DE FOTBAL al lu Dinamo......in loc ca statul sa scoata pe dinamo din zona si sa se expropieze pentru extinderea spitalului de urgenta/

zecs93
zecs93  •  12 Februarie 2016, 17:03
Postat de rocking pe 12 Februarie 2016, 17:02

1. sediul CCA a fost pe Polona sau Calea Floreasca aproape de clubul si stadionul Dinamo 2. De aici si iubirea intre Dinamo si CCA. Dinamo ca echipa a politiei a exercitat si exercita presiune pe arbitrii si pe familiile lor.....santaj cu ajutorul politiei.......ALO STATU de DREPT desfiintati DINAMO .....chiar daca este privata .....este controlata si ajutata de politie.....defapt sistemul....acum foloseste politia.....acelas sistem securifox fondat de lucescu peste capetele din politie

Auzi rossonero fc alternativa nu a strans semnaturi ??? :))))))))))))))))) acuma e Rocking fc ??? :)))))))))))))))))))))))))))

rocking
rocking  •  12 Februarie 2016, 17:02

1. sediul CCA a fost pe Polona sau Calea Floreasca aproape de clubul si stadionul Dinamo 2. De aici si iubirea intre Dinamo si CCA. Dinamo ca echipa a politiei a exercitat si exercita presiune pe arbitrii si pe familiile lor.....santaj cu ajutorul politiei.......ALO STATU de DREPT desfiintati DINAMO .....chiar daca este privata .....este controlata si ajutata de politie.....defapt sistemul....acum foloseste politia.....acelas sistem securifox fondat de lucescu peste capetele din politie

steaua.2011
steaua.2011  •  12 Februarie 2016, 16:57
Postat de el11 pe 12 Februarie 2016, 16:53

Matei jucator bun? Cred ca glumesti :))

Matei a fost un jucator constant si a jucat bine in turul campionatului,nu foarte bun dar a ajutat echipa in multe randuri.

zecs93
zecs93  •  12 Februarie 2016, 16:57
Postat de steaua.2011 pe 12 Februarie 2016, 16:48

Eu cred ca dinamo are echipa de locurile 4-6,nu poate emite pretentii la titlu anul acesta. Sa nu uitam ca a plecat un jucator bun al lor,Matei. Si a mai plecat unul foarte bun,Fai. Nu cred ca vor face fata acestei presiuni,indiferent ca Rednic este cel mai experimentat antrenor ! Astra are o echipa foarte buna si a plecat doar budescu,Pandurii vin tare din urma,Viitorul s-a intarit,iar Steaua si ASA au adus jucatori cu experienta.

Matei jucator important ?? hahahaha e cel mai prost din Romania ca mijlocas !!!

zecs93
zecs93  •  12 Februarie 2016, 16:56

A venit fundasu lateral, e un argentinian, il cheama Facundo Tevez !!! Pe wikipedia apare la noi in lot si pe sportnews la fel !!!

el11
el11  •  12 Februarie 2016, 16:53
Postat de steaua.2011 pe 12 Februarie 2016, 16:48

Eu cred ca dinamo are echipa de locurile 4-6,nu poate emite pretentii la titlu anul acesta. Sa nu uitam ca a plecat un jucator bun al lor,Matei. Si a mai plecat unul foarte bun,Fai. Nu cred ca vor face fata acestei presiuni,indiferent ca Rednic este cel mai experimentat antrenor ! Astra are o echipa foarte buna si a plecat doar budescu,Pandurii vin tare din urma,Viitorul s-a intarit,iar Steaua si ASA au adus jucatori cu experienta.

Matei jucator bun? Cred ca glumesti :))

tortionarul_rosu
tortionarul_rosu  •  12 Februarie 2016, 16:53

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 10
Comentează