Comentarii (93)
krnevic
krnevic  •  12 Februarie 2016, 16:38
Postat de bakunin pe 12 Februarie 2016, 16:36

Pe voi v-au primit cu sobolanii :))) ***

ce solobani visezi bah neguosturile ?? ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bakunin
bakunin  •  12 Februarie 2016, 16:38
Postat de zecs93 pe 12 Februarie 2016, 16:35

Ca nu vom participa asta e dar un titlu ramane in palmares, trecut in arhiva fotbalului romanesc si fac pariu ca nu o sa mai razi asa copios cand vei auzi ca Dinamo a castigat titlu si fcsp-ul tau a terminat in spatele lui Dinamo posibil chiar pe 6 :)))))))))

sexe, cite titluri aveti dupa Revolutie? daca numeri corect iti dau voie sa spui gluma cu banana :)))

krnevic
krnevic  •  12 Februarie 2016, 16:37
Postat de disclosure pe 12 Februarie 2016, 16:30

Complexat mic ce esti , ***

Si nu te mai baga in seama cu oamenii mari. Fugi la patratelu de nisip ca au venit copii cu care te joci. Unu a adus galetusa, altu lopetica dar tu ??

bakunin
bakunin  •  12 Februarie 2016, 16:36
Postat de krnevic pe 12 Februarie 2016, 16:32

Bah pe noi ne-au primit cu covoru rosu si cu bucataria indiana care este una foarte bogata in zona asta ( sursa Digi). Bourceanu s-a saturat de gratare si si-ar da un plamani sa joace in India in bogatia de acolo si in conditiile care sunt acolo. Stai linistit ca promovam anu asta si iara se intoarce cosmaru vostru. E bine ca sa trecut la sistem cu play-off si play-outt pentru ca o sa va batem de mai multe ori. Cum sa intamplat de altfel in ultimele meciuri. FZR.

Pe voi v-au primit cu sobolanii :))) ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zecs93
zecs93  •  12 Februarie 2016, 16:35
Postat de travka pe 12 Februarie 2016, 16:32

daca nu ii ajutau arbitri in sezonul asta erau pe locul 8-9 acum cel mult, dar stii ce? sper sa ia ei titlul asta, noi si asa am luat 3 consecutive, lasa sa iasa ei pe locul 1 ca oricum sunt suspendati din Europa, sa fie Steaua pe 2 si Viitorul pe 3 in UCL, Astra si Pandurii in EL hjahahhahahaha cred ca ar fi cea mai mare rusine pt dinamo hahahahah cel mai trist titlu castigat vreodata hahahahahahhaha

Ca nu vom participa asta e dar un titlu ramane in palmares, trecut in arhiva fotbalului romanesc si fac pariu ca nu o sa mai razi asa copios cand vei auzi ca Dinamo a castigat titlu si fcsp-ul tau a terminat in spatele lui Dinamo posibil chiar pe 6 :)))))))))

travka
travka  •  12 Februarie 2016, 16:32
Postat de chronic pe 12 Februarie 2016, 16:30

rugam gsp sa scrie aici cate goluri neregulamentare a marcat dinamo, cate penaltiuri aiurea a primit, cate penaltiuri nu a primit adversarul si cate rosii trebuiau sa primeasca. multumesc. fortza fcsp&reghe us2789(nu mai stiu cate avem)

daca nu ii ajutau arbitri in sezonul asta erau pe locul 8-9 acum cel mult, dar stii ce? sper sa ia ei titlul asta, noi si asa am luat 3 consecutive, lasa sa iasa ei pe locul 1 ca oricum sunt suspendati din Europa, sa fie Steaua pe 2 si Viitorul pe 3 in UCL, Astra si Pandurii in EL hjahahhahahaha cred ca ar fi cea mai mare rusine pt dinamo hahahahah cel mai trist titlu castigat vreodata hahahahahahhaha

krnevic
krnevic  •  12 Februarie 2016, 16:32
Postat de disclosure pe 12 Februarie 2016, 16:30

Complexat mic ce esti , ***

Bah pe noi ne-au primit cu covoru rosu si cu bucataria indiana care este una foarte bogata in zona asta ( sursa Digi). Bourceanu s-a saturat de gratare si si-ar da un plamani sa joace in India in bogatia de acolo si in conditiile care sunt acolo. Stai linistit ca promovam anu asta si iara se intoarce cosmaru vostru. E bine ca sa trecut la sistem cu play-off si play-outt pentru ca o sa va batem de mai multe ori. Cum sa intamplat de altfel in ultimele meciuri. FZR.

blondistador
blondistador  •  12 Februarie 2016, 16:31

Cu toate riscurile, o sa imi asum greseala asta. :D

disclosure
disclosure  •  12 Februarie 2016, 16:30
Postat de ionut.coman. pe 12 Februarie 2016, 16:29

*** bah ***, vezi ca la voi acum pe 4 martie se va pronunta falimentu. DOAMNE AJUTA. Am scris cu litere mari ca sper sa se intample ***

Se baga si o clona cu cont stelist in discutie , iar a dat ordin ghesepe sa-ti activezi clonele ?

chronic
chronic  •  12 Februarie 2016, 16:30

rugam gsp sa scrie aici cate goluri neregulamentare a marcat dinamo, cate penaltiuri aiurea a primit, cate penaltiuri nu a primit adversarul si cate rosii trebuiau sa primeasca. multumesc. fortza fcsp&reghe us2789(nu mai stiu cate avem)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 10
Comentează