FOTBAL  »  Superliga  »  FCSB

FCSB. Anamaria Prodan continuă acuzele: „Dennis Man nu e primul amenințat de Gigi și Giovanni” » Ce alt jucător a vrut Becali să-i „fure”

Gigi i-a implicat pe frații Becali în transferul lui Dennis Man
Gigi i-a implicat pe frații Becali în transferul lui Dennis Man

Articol de GSP - Publicat duminica, 31 ianuarie 2021 15:42 / Actualizat duminica, 31 ianuarie 2021 16:31

Anamaria Prodan continuă acuzele la adresa familiei Becali, după ce Giovanni s-a implicat în transferul lui Dennis Man de la FCSB la Parma.

Agentul spune că Gigi Becali l-ar fi amenințat pe Man că nu va mai juca la FCSB dacă nu semnează cu Giovanni și spune că acesta nu e primul dintre jucătorii ei care trece prin așa ceva.

Anamaria Prodan: „Și Bourceanu a fost amenințat de Gigi și Giovanni Becali”

„Pe Man l-au presat. Nu e prima dată când vor să rezilieze. L-au pus să semneze acte, potrivit cărora, dacă va pierde vreun proces cu mine, Gigi va plăti el paguba. Eu, dacă-l dau în judecată, câștig pentru că a semnat o hârtie de o zi cu Giovanni Becali. Jucătorul și părintele lui au fost forțați. I s-a spus «Te duci la echipa a doua și nu mai joci până la finalul contractului!». Asta se mai întâmplă în România și doar la Steaua.  

Da, a fost amenințat. Așa cum a fost amenințat și Bourceanu pe vremuri, când s-a transferat la Trabzonspor. Aceeași variantă, Gigi și Giovanni voiau ca el să rezilieze cu mine ca să finalizeze ei transferul. Nu s-a putut. Bourceanu a zis că nu vrea să aibă de a face cu familia Becali. Dennis nu a avut puterea asta. 

Se întâmpla, asta e lumea noastră. Îi aduci de mici, ai grijă, le faci imagine, faci lobby pentru ei. După aceea se sperie și fug”, a spus Anamaria Prodan la Look Sport.

Alex Boruceanu: „Ratații din Pipera”

În 2014, Bourceanu pleca la Trabzonspor, pentru 1,3 milioane de euro, și a avut o reacție vehementă la adresa familiei Becali.

„Rataţii din Pipera au ajuns cunoscuți pentru că regulile de competiţie şi egalitatea de şanse au fost stârpite. Dacă Anamaria Reghecampf îşi făcea mai devreme loc în meseria asta, aceste exemplare primitive erau de mult excluse din vizorul acestei generaţii ignorante şi leneşe de carte sau efort”, a fost mesajul lui Bourceanu, potrivit Fanatik.

VIDEO Anamaria Prodan, despre jucătorii care au trădat-o: „Respir ușurată când îmi pleacă bălăriile și se smulg singure

Citește mai multe știri despre scandalul dintre Gigi Becali și Anamaria Prodan: 

Scandalul Becali - Anamaria Prodan a ajuns la un nou nivel! Impresara jignește dur: „Se vede că a trăit cu oile! Îşi bagă pixul în ochi când scrie”

Decizie radicală luată de Gigi Becali! Ce s-a întâmplat cu jucătorii de la FCSB reprezentați de Anamaria Prodan: „Toată lumea a rupt contractul”

Citește și:
Dezastru total pe Arena Națională! » Cel mai mare stadion al țării a fost inundat de furtună: lifturile sunt inundate și blocate, iar gazonul e distrus
Superliga
Dezastru total pe Arena Națională! » Cel mai mare stadion al țării a fost inundat de furtună: lifturile sunt inundate și blocate, iar gazonul e distrus
O mai recunoști? La 41 de ani, fostul sex-simbol din tenisul feminin e mai în formă ca niciodată: „Abia aștept să revin!”
Tenis
O mai recunoști? La 41 de ani, fostul sex-simbol din tenisul feminin e mai în formă ca niciodată: „Abia aștept să revin!”
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
Diverse
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din spatele patronului FCSB: aruncați din vagoanele de vite în mijlocul Bărăganului
Special
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din spatele patronului FCSB: aruncați din vagoanele de vite în mijlocul Bărăganului
ANUNȚ Șeful Dacia: M-am întâlnit cu Bolojan și am discutat despre Dacia Striker. Când vine un nou guvern, a doua zi voi fi la ei la poartă - Mihai Bordeanu, director Dacia România
Profit.ro
ANUNȚ Șeful Dacia: M-am întâlnit cu Bolojan și am discutat despre Dacia Striker. Când vine un nou guvern, a doua zi voi fi la ei la poartă - Mihai Bordeanu, director Dacia România
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”

Fosta rivală a Simonei Halep s-a întors la Wimbledon și și-a schimbat meseria » Viața de lux pe care o trăiește


Comentarii (46)
joze_maurinio
joze_maurinio  •  31 Ianuarie 2021, 18:14

In primul rand, orice femeie care pozeaza in pleybai e o rapendula. In al doilea rand, se pare ca tanti e si sifon. Sa ajunji sa te cobori sub nivelul becaliot, care este elitismul in dilentantism si proasta crestere, e clar, ca e vai de tine de persoana, nu femeie. Nici nu are rost sa mai discutam altceva, trebuie doar sa o compatimesti si sa-ti fie mila de o asemenea loseritza (nu looser, prostovanca cerului). Eh, macar are bijuterii de 500 de mii de euro pe ea, ceea ce inseamna ca valoreaza 500 de mii de euro, cu tot cu bijuterii!! Aici citez tot din aberatiile pamatufei, care pe gura ei a scos toate prostiile astea!

suprastark
suprastark  •  31 Ianuarie 2021, 17:07

Care Steaua ***, tu si Gigi Becali sunteti aceleasi ***. Va folositi de numele Steaua pentru ca altfel nu va cumpara nimeni jaloanele. Tin sa amintesc impostorilor, ca Florin Talpan a adus dovezi clare in fata Justitiei Romane care au demonstrat prin decizia judectorilor ca FC FCsb 2003 SA, sau maimutaria voastra, jucaria voastra de manelisti si ciobani, nu a fost, nu este si nu va fi niciodata STEAUA BUCURESTI. Dar va folositi de renumele acestui club ca sa va umflati cota jaloanelor pe care incercati sa le vindeti la babalai ignoranti. Sunteti cele mai nocive caractere si daunati grav sanatatii fotbalului romanesc. Tu, meme stoica si gigi becali.. de fapt, tu esti MM stoica in versiunea sa originala, feminina....

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ares123
ares123  •  31 Ianuarie 2021, 17:55

Femeia asta e satana in persoana. Acum se explica de ce a incasat Alexa papara aia in tacere. Vai de capul lui Reghe daca o supara cu ceva...

Vezi toate comentariile (46)
Comentează