Alte știri din fotbal
Victor Angelescu s-a convins de Moruțan și Paraschiv după remiza obținută de Rapid cu Petrolul: „Atunci vor ajunge la un nivel optim”
0
Incredibil! Ioan Varga și-a „amanetat” jucătorii pentru a plăti salariile
3
Constantin Gâlcă a explicat ce se întâmplă cu Moruțan și Paraschiv, care n-au avut randamentul așteptat: „De asta au nevoie”
0
Și-a avertizat colegii imediat după Rapid - Petrolul: „E cel mai important meci al sezonului”
0
Știri din fotbal internațional
Reghecampf, prima înfrângere de când e în Sudan, chiar în Liga Campionilor Africii
0
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi soți au cumpărat o casă în care știu că vor fi inundați, dar nu regretă ...
Libertatea
Normal că nu au bucătari, pentru că Floreasca e aproape și sunt o grămadă de restaurante in zona unde pot manca jucătorii lui Dinamo, iar în al doilea rând au firma de catering care le aduce mâncarea. La ovidiu, normal, e cam lipsa. Trebuie să prinzi pestele, să îl cureți și să îl prepari. Probabil că sunt oameni care procedează altfel cu pestele, îl cumpără de la magazin și îl învelesc in ziarul GSP, in general nemții procedează așa. De altfel, și eu fac la fel. Chiar astăzi a fost dezlegare la pește cu ocazia sărbătorii sfinților arhangheli Mihail și Gavriil, de dimineață, înainte să merg in piata de peste am cumpărat maculatura dvs. numită pompos "Gazeta Sporturilor". *** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Voi comparati mere cu camioane. Adica antrenori cu bucatari. Viitorul are in staff-ul tehnic tot 5 oemnei. Plus Hagi, 6. Ma mir ca nu i-ati pus si pe cei care uda terenul. Ati prins si voi o poza si ati trantit un articol. Adica, dupa logica voastra, Dinamo, un club infiintat in 1948 nu a reusit sa stranga 9 bucatari! Mama, ce revelatie! Mergand pe logica voastra schioapa, Viitorul, cu un titlu in 8 ani, ar trebui sa mai castige inca 17 in urmatorii 62 de ani ca sa egaleze Dinamo, in timp ce Dinamo ar trebui, in timpul asta, sa-si faca unghiile, adica sa nu castige nimic. Mori de ras cu voi, rau ati ajuns!
Sper sa aibă multe foi maculatura de mâine dimineață, desi pot cumpăra mai multe, dar după aceea cine știe ce scrie domnul Ștucan de mine, că am legături obscure cu cei care vând ziare și tare îmi este teama sa nu fiu subiectul unui articol de-al dumnealui. Conchizând, doresc sa aibă multe pagini ediția de mâine pentru că în weekend merg sa fac un grătar cu peste și am multi invitati. A, da, Tolontane, taraba de unde iau peste are gheata diluata cu apa, că dezinfectanții aia, ia sa vi sa faci dumneata o investigația că poate nu o să se mai imputa pestele, cel puțin nu de la cap ;).
Aproape la fel ca tine.
Viitorul are un titlu. Îl are că imagine pe Hagi. Are un stadion nou pus de Primăria din Ovidiu la dispoziție, pe bani publici ( la Craiova e subiect de scandal, la Ovidiu nu). Și vinde pe bani multi jucători, in special fostului angajat G Becali. Și totuși, Viitorul nu atrage spectatorii....și nici nu e o garanție pentru ratingul televiziunilor, deci nu aduce bani din drepturile TV, și e suspectată de parteneriat de tip cooperatist cu Fcsb......În plus în Europa, Viitorul nu s-a ridicat peste Dinamo.....dar campania antiDinamo trebuie sa continue, și continuă....
stirea asta e front page pe fitzuica digitala ? :))))))))))))))))))))))) ahahaha. maine o stire bomba: bucatarii din Ovidiu castiga "meciul" pana si cu stafful tehnic al lui Real Madrid care e compus din 7 antrenori si un delegat la meciuri. comparatii de redusi mintali.
A construit pe bani din banca. De aceea e stressat sa vanda intr-una. Oricum tot respectul pentru efortul lui. P.S De obicei investitiile se fac prin banci .Prin credite.Problema e sa ai credibilitatea sa-i obtii si poate si mai greu ,sa-i dai inapoi.Plus dobanzi ,plus ,plus.
Ce trasnaie.)) Oricum autorul recunoaste ca e socat. Sa-l iertam.
Cred ca alta e pb ,la rinamo toti sunt bucatari, de la patron pana la jucatori...
Deci concluzia Gsp ...ca sa castigi campionatul ai nevoie de 50 de bucatari
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.