Alte știri din fotbal
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
0
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
1
E gata! Kennedy Boateng și-a găsit echipă, după despărțirea de Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Balogun rupe tăcerea, după scandalul de la Mondial și intervenția lui Donald Trump: „Am realizat asta, era prea mult zgomot”
0
Edward Iordănescu, despre cine va ajunge în finala Mondialului: „Să rămână lucid în momentele-cheie”
0
Filipe Coelho a identificat marele avantaj al celor de la Vitebsk, înaintea returului din preliminariile Ligii Campionilor
0
Arsenal a anunțat oficial despărțirea de starul de la Mondial » A fost deja prezentat la Beșiktaș
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
5
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
rapiduletu nostru isi face deja programul matineelor din toamna... nici mourinho cu chelsea de-ar juca aceste ultime etape nu ne-ar mai salva. romania a ajuns groapa de gunoi a europei si in ceea ce priveste fotbalul, iar strainii adusi in iarna in giulesti sunt cel mai bun exemplu. rapidu a murit, traiasca rapidu!
amin
sa se aleaga praful de rapid si de suporterii rapidisti .
??? al meu? pai eu spun clar ca nu are cum sa ma oftice ceva ce stiu inca de acum 5 luni si tu spui exact pe dos. wtf?
...tau
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai chiar suporterii petrolului au spus ca a fost blat cu rapid. voi fara blaturi va desfiintati. ce nu intelegi? mafia va sustine. la un calcul simplu,dupa blatul cu ceahlau ati facut 11 puncte in ultimele 5 etape,adica tot atatea cat ati facut in 17. ce dovada mai clara vrei decat faptul ca niciodata in istoria omenirii o echipa ce a stat 30,31 sau 32 de etape pe loc retrogradabil nu s-a salvat de la retrogradare. dar mafia frf si blatistii rapidisti fac asta posibil.
??? unde am ramas fara echipa? firma care evalueaza sigla stelei este din chiajna si apartine prin interpusi lui becali. a primit 80 de mii de euro pentru asta. o sa se ajunga la faza ca sigla merita inchiriata cu 50 de mii de euro pentru 5 ani. Steaua plateste suma asta si mai face si un profit de 30 de mii de euro. poveste incheiata.
si suporterii petrolului au spus ca ati facut blat cu petrolu. citeste declaratia lor. voi numai din blaturi ati trait. ati facut in 3 etape aproape tot atatea puncte cat in 17. hotie pe fatza.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.