Alte știri din fotbal
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Monday > Friday :) » Etim, interviu aparte: „Îmi place? Nu. Am de ales? Nu”
0
Omul meciului din Craiova - Botoșani, mesaj pentru Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
Asa este..aici ai dreptate
Un jucator nu este considerat batran la 30-32 de ani,dovada stau Catalin Munteanu,Danciulescu,Dorel Stoica(din ce in ce mai greu) de la Dinamo,Paraschiv de la Otelul si lista ar mai putea continua.Valoarea este aceea care face departajarea.Ghinionul tau a fost ca Dinamo are pe postul tau jucatori mai buni (nu mai tineri).Poate la o alta echipa vei fi util.Bafta!
esti tot batran si la aia, doar ca ei o spun mai frumos :))))
tu sa taci bai bufonule si gigica becali cred ca joaca mai bine ca tine!
Jucatorii batrani tot mai au o sansa de a juca, dar de tineri ce sa mai zicem? In afara la 20 de ani un jucator e important in echipa, la noi la 25 e speranta. Mihai Roman a fost chemat la nationala la 26 de ani si spuneau toti ca se incepe reintinerirea lotului cu el.
Nu varsta ne face sa spunem asta....Prestatia voastra de toata jena!
dute dica ....dute
ce prost e nulitatea asta de jucator. pai in strainatate la 35 de ani jucatorii joaca de 10 ori mai bine decat cei de 25 de la noi. noi la jucatori "experimentati" ii avem pe patrascu,dorel stoica,danciulescu ,ei ii au pe Totti,Del Piero,Seedorf,Nesta. e diefernta mare saracule.in 1 an si ceva la Dinamo nu a reusit nimic, si a jucat doamne ajuta cel putin 6-7 meciuri intregi mai ales cu andone. nu are nici o pasa de gol,nici un gol,o centrare,nimic.este jucator de genul cocis,florescu sau codrea,nici nu stii ce e de fapt,defensiv sau ofensiv,sta si el la mijloc acolo sa completeze formatia.
..................iar daca joci cum joci tu , indiferent de varsta esti ..................nimeni. !!!!!!!!!!!!
Mdaa...el si cu 'Mucles'....2 fraieri. Eu as spune ca in Romania esti considerat speranta la 25, inca necopt la 26-27, pe la 30 asa poti intra si tu. Dar asta numai daca antrenor nu e Razvan Lucescu, la el conditiile sunt mai severe, trebuie sa ai in jur de 35 ca sa joci in echipa lui... Viitorul suna bine! :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.