Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan n-are dubii după ce CFR Cluj a răpus-o pe FCSB pe Arena Națională: „Acum eram pe primul loc”
0
„Îmi asum toată responsabilitatea” » Charalambous s-a ridicat și a părăsit conferința
0
Cordea a marcat cu FCSB, apoi a explicat de ce s-a bucurat: „Nu sunt apreciat”
0
Transfer confirmat imediat după FCSB - CFR Cluj: semnează, e ca și rezolvat!
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan, meciul zilei în Italia » Echilibrul se menține pe Olimpico
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
Paduret a venit de la Steaua la Dinamo, crezand ca e vedeta. Acum, s-a intors la Steaua si vrea sa se razbune... Ca el au fost sute sau chiar mii de talente... Acum niciunul nu mai joaca fotbal, fotbalul nu e pentru vedete.
Tu citesti asa, eu spuneam de unde a venit la Dinamo, tu soui unde a plecat de la Dinamo... Cine citeste in trepte ?
Că sunt zile in care antrenorul te lasa pe tusa, sunt de acord. Da' mai cauta si-n tine si vezi cu ce ai gresit, ce n-ai executat, ce reguli ai incalcat, etc. E bine sa fii corect cu tine mai intai si vei vedea ca vei primi ce este al tau. Bratu mi se pare un tip echilibrat si nu l-as vedea ranchiunos sau gagauta. Este sigur ca vrea sa demonstreze ca e un antrenor de perspectiva pe care se poate miza si nu-si poate permite sa se 'faulteze'.
:) CARE STEAUA MAH..N AUZI CA JOACA LA SCOALA LUI RADUCIOIU..PATRONATA DE ATLETICO MADRID?.. CUM *** CITITI MAH..IN SCARI ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A ajuns Padureata asta pe la ManU din cauza ca a fost dat afara de la Dinamo pe nedrept ??? Ma lasi ?
"Money talks, bullshit walks"! Ai uitat sa pui un "s" :))
Fereasca te Domnul, Bratu,sa ajunga Paduretu asta fotbalist pe la alte cluburi,ca atunci o sa ti o iei cu varf si indesat.La cademia Hagi de ce nu se intampla asaceva!?..Pentru ca exista obiectivitate in selectarea copiilor.Asta inseamna ca Dinamo a pierdut bani cu cresterea copilului,ptr. ca au gresit la selectie?la formare.La Dinamo nu este profesionalism.L Dinamo se merge pe pile.De la Dinamo junioro tineret,nu prea iese nimic.Ia uitati va la Hagi cum vinde pe milioane."Money talk bull *** walk".Cam asta e.Coruptie ,interese,amagori.Rusine Dinamo.Patron sarac=Club sarac=Transferuri zera,sau ramasitele de la masa bogatilor.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.