Alte știri din fotbal
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
"Drept de promovare pentru CSA Steaua, stadion nou pentru Dinamo, meciuri programate la ore decente și doar în zile libere!" Ca Primar in Bucuresti nu ai nici o putere sa schimbi o lege, stadionul lui Dinamo e inceput deja, meciurile sunt programate de cei care detin drepturile de televizare deci zero putere. Omul a aruncat si el niste ineptii. Ca mesaj general insa, ne bucuram ca am aflat ca AUR sustine csa :)) un motiv in plus sa nu-i votam.
Păi ce faci bre!? Nu ai văzut sondajul INSCOP!? Spune clar acolo ca fcsbistii sunt tineri sub 30% cu educație inferioară din sudul Munteniei care prefera AUR! Asta după ce Ciolacu s-a dat peste cap pt a le atrage voturile! Păi bre, rămâneți fără fcsbisti dacă mai veniți cu d’astea! :-)))))
Ha!ha!După alegeri nu-i mai prinzi pe la stadion timp de 4 ani. Locul lui Enache ,Piedone & Co este la poarta stadionului.Acolo se cerșește nu in incintă. PS."Drept de promovare ptr CSA,stadion ptr Dinamo " si mai bagă : intrare gratuită plus niște vouchere de alimente in valoare de 200 ron, nu de alta dar este mai atractiv ptr prostime. Băi Enache & Co. oare nu vă crapă obrazul de rușine când faceti asemenea gesturi si promisiuni? A venit vreun microbist la sediul partidului să-ti toarne minciuni si să te jignească?Nu.Dar tu ai tupeul sa intri pe stadion si să-i jignesti.La Rahova si Jilava ,acolo este locul vostru ,nesimtitilor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.