Alte știri din fotbal
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
0
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
0
Florin Prunea: „Ei fac echipa perfectă în Liga 1”
0
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Știri din fotbal internațional
Kurt Zouma, așteptat să semneze cu noua echipă » Ce salariu solicită
0
FCSB, o singură miză pentru cu Fenerbahce » Cum poate arăta primul „11”
0
Ziua decisivă în Liga Campionilor » Aflăm toate echipele calificate în optimi și în play-off
0
Cristi Chivu, întrebat înainte de Dortmund - Inter: „Liga Campionilor și Serie A, este posibil?”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Anders Aslund, fost consilier al lui Boris Elțîn și expert în geopolitică: ...
Libertatea
CFR Cluj, cea mai bună echipă din campionatul românesc.
Cfr ii sta in gat clanului machedon ! Daca nu exista Cfr-ul, cooperativa( Fcsb, Viitorul, Craiova, Clinceni, Voluntari, Botosani, Astra ) condusa de machedoni , luau titluri an de an, cresteau pretul giuvaerelor, stabileau titluri, iar toate astea cu acordul si tacerea Frf, Lpf, tv, presa , gsp in special ! care se fac ca ploua si ajuta clanul, ptr un pumn de bani...se stie ca Cfr nu cotizeaza, Dinamo nici atat..de asta cand e cate o problema la cele doua echipe, presa abia asteapta, si scrie despre asta o luna ! iar cand Cfr obtine performante eruopene, in presa noastra sucesul lor este minimalizat. In disperare de cauza, sefii corupti, cumparati de machedoni, au incercat sa ii dea in cap Cfr ului, cu acea decizie ! Noroc ca exista Tas si a stricat planul clanului machedon ! Romania o sa mai aiba fotbal, doar dupa ce Hagi si Becali vor disparea din fotbal !
Wow! 2 vesti ucigatoare pentru gigisti intr-o singura zi. Prima asta cu transferurile, si apoi... Tesla. Randoom a imbatranit subit cu cativa ani.
Cred ca la TAS ciobanul e cunoscut deja ca veorica la consiliul europei :)))))
Hai baieti, liber la mercato!
Decizia Federatiei?Adica a oamenilor lui Becali?Era clar ca TAS va intoarce"decizia"aia!
Ne mai întrebăm de ce UEFA a luat decizia asta,ptr că așa este fair play,nu poți pedepsi un club de 2 ori ptr aceeași greșeală, acum se vede că UEFA nu pune botul la vrajeala lui Burleanu sau cine mai e pe acolo, pericolul cel mai mare care plutește asupra fotbalului din România e implicarea politicului în Fotbal ori UEFA nu face compromisuri, dacă găsesc ceva putem fi scoși din toate competițiile,acuma cine nu știe ce cloaca sa format la FRF?
La cum s-au descurcat pana acuma la transferuri fara bani multi, am incredere. Acuma au si bani....
fortza cfr!gigeii turba
Încă o veste tristă pt gigei. Încă un semn că CFR Cluj va lua al 3-lea titlu consecutiv.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.