Comentarii (30)
super_poison  •  14 Februarie 2020, 23:26
Postat de Traian Pavelescu pe 14 Februarie 2020, 23:05

Bufonul Dan penalty are dreptate! El are in contract clauza ca vacavea permanent arbitraje favorabile! Dar fără Kovacs bacsi, fără eliminare, fără penalty e greu pt kolosvar1907 sa bată pe cineva! Așa s-au învățat haiducii honvezi in 2008, 2010, 2012, 2018 și 2019 cu plocoane de la arbitrii și cooperative!

Lasă că i-au bătut pe pardalnicii FC FCSB și fără penalty. Le-a dat Vinicius (fix ăla pe care îl voia și Gigi) una de nu s-au văzut. Amărâții lui Gigi nici n-au tras la poartă...

Traian Pavelescu  •  14 Februarie 2020, 23:05

Bufonul Dan penalty are dreptate! El are in contract clauza ca vacavea permanent arbitraje favorabile! Dar fără Kovacs bacsi, fără eliminare, fără penalty e greu pt kolosvar1907 sa bată pe cineva! Așa s-au învățat haiducii honvezi in 2008, 2010, 2012, 2018 și 2019 cu plocoane de la arbitrii și cooperative!

mircea_cjn  •  15 Februarie 2020, 10:07

Penalty clar. Crăciunescu nu știe cum să-și slujească mai bine sponsorii și inventează diversiuni. Că a intrat olandezul in față. Nu bă, uită-te cum intră cu talpa in piciorul lui Costache. Și nu atinge mingea, asta nu vezi?

Alexandru Chis  •  15 Februarie 2020, 04:25

Cata pantomima, cate grimase, cata fatarnicie si cata ipocrizie la acest Dan pentru un blat ordinar cu "Da-mi un punct acum ca iti dau trei in play-off, la Ovidiu!". Inca o data se dovedeste ca Hagi intotdeauna a fost "ajutat" fie de FRF (prin arbitraje) fie de unele echipe mai... "darnice" (dar nu dezinteresate).

icostin66  •  15 Februarie 2020, 09:45

''Paravan''?! Craciunescu atinge (nu pentru prima data...) nivelul cel mai inalt al penibilului...:)... ''Talpa'' clara a olandezului, vazuta si din Cosmos. Cel putin ''galben'' si indiscutabil penalty... Petrescu are dreptate.

Traian Pavelescu  •  15 Februarie 2020, 08:34
Postat de stoichkov10 pe 15 Februarie 2020, 02:46

Veorel. Mereu cauti scuze. Esti penibil. Inca suferi dupa golul asta *** Iiii.este

Măscăriciul penibil, fără echipa, fără idei proprii, fără argumente, nepurtator de materie cenușie, se bagă din nou in seama și aiureaza ca de obicei! El suporter toxic de cazarma sportiva bolșevică, fie CSA fie Dinamo are satisfacții doar când pierde Steaua! Trista existenta!

corectu  •  15 Februarie 2020, 07:50

Nu a fost penalty.Petrescu pune presiune pe arbitri.

stoichkov10  •  15 Februarie 2020, 03:03
Postat de super_poison pe 14 Februarie 2020, 23:26

Lasă că i-au bătut pe pardalnicii FC FCSB și fără penalty. Le-a dat Vinicius (fix ăla pe care îl voia și Gigi) una de nu s-au văzut. Amărâții lui Gigi nici n-au tras la poartă...

Meleonari lui gg. La tas cu ei.

rocky2  •  15 Februarie 2020, 00:32
Postat de vendredi13 pe 14 Februarie 2020, 23:35

Crăciunescu oricum nu mai are nicio calificare în arbitraj. E departe de realitate. Toți la Digi trag să ia FCSB titlul să nu care cumva să se retragă ciobanul. Se vede clar că-i dă în picior.

Craciunescu spune doar ce-i cer sefii de la digi unde e angajat! Ati auzit vreodata sa susţină ceva nefavorabil echipei ciobanului?

vendredi13  •  14 Februarie 2020, 23:35

Crăciunescu oricum nu mai are nicio calificare în arbitraj. E departe de realitate. Toți la Digi trag să ia FCSB titlul să nu care cumva să se retragă ciobanul. Se vede clar că-i dă în picior.

  • 1
  • 2
  • 3