Alte știri din fotbal
După Vlăsceanu, FCSB se mai desparte de un jucător » Pleacă împrumut în Liga 2
0
Jucătorul de la FCSB, prezentat oficial la echipa din Superliga: „Bine ai venit!”
2
Revenire la FCSB! Jucătorul campioanei a aterizat în Antalya, în același avion cu noua achiziție a Rapidului
0
E gata! A aterizat în Antalya și semnează cu Rapid
2
Știri din fotbal internațional
Piotr Zielinski, reinventat! Ce spune polonezul despre rolul lui Chivu în revenirea sa
0
Daily Mail dezvăluie îngrijorarea lui Drăgușin » Ce vrea Tottenham, ce rol joacă Interul lui Chivu
0
Legenda tenisului face o comparație între Chivu, Conte și Allegri: „Chivu este...”
0
De nicăieri! Anunț-șoc în Cipru: Vlad Dragomir a rămas fără antrenor » Mesajul postat la miezul nopții
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
2
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
16
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
1
România va trimite până la 5.000 de militari în misiunile și operațiile ...
Libertatea
Putin ar trebui să fie atent, după lovitura dată de Trump lui Maduro, spun ...
Adevărul
Parteneriatul Genoa-Rapid, sub comanda lui Dan Șucu, 12 luni mai târziu » ...
GSP SPECIAL
Familia lui George Sergiu Niculescu, șeful ANRE, face afaceri în domeniul ...
Libertatea
Oricum si cu 7 atacanti cat are acum la dispozitie Dan Petrescu tot mizerie o sa joace! Poate ii vine mintea la cap, se vindeca de nebuneala si ia inima in dinti sa joace ofensiv, curajos, cum ar face o "campioana".
De prost ce esti,ca te trezesti in fiecare zi cu gandul la Gihi si nu mai ai o viata! Nu te-ai saturat ma,sa fii prostul forumului? Toata ziua numai Becali si Becali si Becali,atat de prost esti!
Piovaccari, Cordea și Compagno au venit din Serie C și chiar mai de jos! Ce fotbal avem noi, dacă aceștia s-au dovedit cei mai buni jucători din istoria echipelor la care au ajuns?!
Imi pare rau pt Varga. Il tot pacaleste Petrescu sa aduca petarde din campionate judetene. Chiar nu sint 5 de ajuns 5 atacanti?
Pai domnul venit din campionatul din San Marino, pe care ne-a jjijji a dat și ce mai rămase din castingul financiar al calificării in grupele CfL, cum e!? :-))) Din judeteanul Italiei tocmai s-a întors Rusescu. S-a făcut de ras azi la Iași … Ambii însă au fost prezentați ca mati câstiguri pt atacurile FC fcsb respectiv Concordia. Aici însă remarc o tristețe grea ca acest transfer pare ca se realizează … Oare de ce!? :-)))
Bun transfer, de fapt gratis, din campionatul judetean din italia vine in super fotbalu romanesc. Numai strain sa fie, restul nu conteaza, te miri de ce joaca o mizerie de fotbal
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.