Alte știri din fotbal
Florin Niță, prezent la antrenamentul echipei din Liga 2
0
Prima echipă care îl vrea pe Ricardo Matos, fotbalistul-revelație de la FC Argeș
0
Rapidistul Bogdan Ungureanu, dorit de altă formație din Superligă
0
Jucătorul Craiovei Maxima a făcut praf selecția lui Hagi: „Să meargă pe burtă cu Burcă al lui!”
7
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Un lucru ce este fairpley bă tutancamon
Cum se poate termina pe teren dacă nu joci cu echipa completă fără antrenament sunt o rușine cei care vor pe teren cu juniori
Hagi a fost cel mai mare fotbalist român dar, vorbește și ăsta multe și mărunte. Cele mai mari rezultate le-am avut cu 18 echipe dar, era regim socialist + câțiva ani după, când s-a mers în continuare pe baza pregătirii din socialism.. Acum trecerea la 18 echipe ar însemna, automat, reducerea salariilor la jucători, banii de la televiziuni rămân aceeași !
Dinamo cerșește să rămână în Liga 1 pentru că ei știu că e foarte dificil să se salveze altfel. Tu te duci cu demnitate când ai încredere în tine și ai valoare, ei știu în sinea lor. Ei au jucat astea patru etape și au realizat că altfel nu pot rămâne în prima ligă. Suporterii sunt singurii care au rămas în continuare sus, în vârf, și susțin”, a declarat Cristi Pulhac E unul care a fost campion la vitanbarzeşti si ştie cel mai bine cum stă treaba la mizeria stalinistă.
Prostalaule, la acel meci Steaua a jucat cu 90 la suta din echipa formata din rezerve. Ceea ce uiti tu este ca si mimamo, jucand insa cu echipa intreaga a pierdut in groapa cu 302. Nu mai abera ca te faci de ras!
"pentru că respect lucrurile care sunt importante, respect performanța, lupta pe teren." spuse Regele după ce nu de mult a dat de gard meciul cu fcsb, rămânând în liga 1 după ce echipa lui marchează 5 goluri în poarta berbecutilor.
pai el felicita PCH, nu echipa! ca echipa nu are nici un gand de performanta, in ciuda a ceea ce isi doresc suporterii!suporterii vor, ,dar sa le zica careva asta si alora din teren, lui Balanescu, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu cere gigistilor cracanati de ură sa-ti inteleaga mesajul! Nu au organ pentru el.
Bravo Hagi,RESPECT!
pai din ce am vazut voi ati murit de umilinta cand am jucat noi cu juniorii si de aia v-am dat scor de neprezentare. vitanul barzesti ne aduce doar bucurii in ultimii 30 de ani. umilinte inumane pentru voi,bucurii pentru restul romaniei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.