Comentarii (150)
 •  14 Aprilie 2008, 21:40

steaua + dinamo = cadoul armatei rosii (continuare)...si nu trebuie sa se ia in consideratie cat de corecte sau incorecte sunt steaua + dinamo in competitiile sportive,ele sunt oricum niste simboluri sovietice prin insasi denumirea lor...

 •  14 Aprilie 2008, 21:37

mmmdda... multi da prosti, tot tzaranu tine cu steaua

 •  14 Aprilie 2008, 21:29

bazele echipei de fotbal steaua au fost puse de Mihail Lascar general in ARMATA REGALA dobitocule si nu de comunisti. mai uitate printr-o carte de istorie mei p..a cu os sau cum ti-o mai zice. romanule cati maturatori sunt in romania asta ma? tu intreaba prin casa k sunt sigur k

 •  14 Aprilie 2008, 21:13

"Localizare – Judeţul Ilfov – o regiune cu foarte mulţi tineri rromi" Titlul este idiot: "Conform unui sondaj comandat de FRF, 57% dintre elevi susţin Steaua" Cel mult puteti spune: "57% dintre elevii din jud. Ilfov tin cu Steaua" Din titlu se intelege ca-i un sondaj la nivel national.

 •  14 Aprilie 2008, 21:10

steoa echipa albilor care sint minoritari in romania!!!:))acum se vede steaua echipa romilor si a interlopilor capitalei oricit ascund ei asta sustinatorii lor sint maturatorii de pe strada cu tomberoanele lor frumoase pe care scrie HEI STEHUA!!!!sa vezi citi minoritari se gasesc aici sa spuna ca rapidul sau craiova ori petrolul e echipa de tigani dar nu vad birna dintre ochii lor!!!jalnica natie cea tiganeasca care isi injura neamul la steheua asta!!

 •  14 Aprilie 2008, 21:02

cred si eu ca daca face-ti sondaje la rromi...majoritatea tin cu Steaua

 •  14 Aprilie 2008, 20:53

vai de studiul vostru ,,, dak voti fi dus intrun liceu in care sunt numai stelistii va dati seama k aasa era si normal sa iasa graficul...scuzati-mi ortografia dar mie lene sa scriu forza dinamo anti prosti si antti tigani

 •  14 Aprilie 2008, 20:50

steaua+dinamo=cadoul armatei rosii dupa ce au infrant romania in ultimul razboi mondial,sovieticii au impus infiintarea celor 2 cluburi sportive...sovieticii au plecat,a trecut si o revolutie anticomunista peste noi,dar simbolurile sovietice s-au dovedit mai bine infipte intr-o tara unde interesul oportunistilor este mai bine dezvoltat decat interesul national..civilizatia celorlalte tari comuniste a maturat simbolurile de trista amintire..noi am ramas in mizeria noastra..

 •  14 Aprilie 2008, 20:43

multi si prosti, auzi tu Banel jucatorul preferat, inseamna ca 20% din elevii sunt r r romi ==> steaua echipa tiganilor

 •  14 Aprilie 2008, 20:39

culmea culmilor-suporterii rapidisti ce au intrerupt un meci si au privat echipa proprie de 3 puncte urasc steaua ca a castigat cele 3 puncte facute cadou de ei. chiar ca multa prostie in tara asta

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • •••
  • 15
Comentează