Comentarii (150)
 •  14 Aprilie 2008, 20:36

Steaua=echipa comunista venita cu tancurile sovietice, care a devenit si echipa de suflet a indienilor de pe langa Gange.Gandhi si Madalin Voicu sunt stelisti.

 •  14 Aprilie 2008, 20:34

mai dobitocilor unde ati vazut voi scriind, k astia au intervievat tineri romi? <locatia: Ilfov - zona cu multi tineri romi> atentie c cititi analfabetilor. si ala cu jihadu - mai putulica numai stelisti sunt vreo 60% dintre romani poate vrei sa t deporteze astia handicapatule.

 •  14 Aprilie 2008, 20:32

bine zice mircea ... un sondaj de opinie se realizeaza pe minim 1000 de persoane ... nu are relevantza sondaju asta facut pe 200 de oameni toti din ilfov si toti rromi...singurul lucru care reiese de aici e ca 57 din romi tin cu steaua:)) alceva nimik :)

 •  14 Aprilie 2008, 20:30

Ma da cei roade pe antistelisti astia,invidiosi mai sunteti. tinem cu steaua=gandim,suntem destepti,cei mai buni si de toti invidiati :P FORZA STEAUA

 •  14 Aprilie 2008, 20:29

idolu me-u e banel nicolita. iubesc steaua si sper sa castgiam anu astas dinnou campionatu.

 •  14 Aprilie 2008, 20:28

SI EU CARE STIAM CA RROMII TIN CU RAPID...CE IGNORANT!!!!!!!

 •  14 Aprilie 2008, 20:28

am stelistii de elita!!!

 •  14 Aprilie 2008, 20:24

toti tzziganii tin cu steaua! se stia chestia asta... dar mai tin si toti prostii, sa nu uitam... in tara prostia este intr-un procent mare!!

 •  14 Aprilie 2008, 20:22

BAI ANTISTELISTILOR, VA ROADE INVIDIA ,NU-I ASA?

 •  14 Aprilie 2008, 20:22

Rromii tin cu stoaia...ce chestie!!! hahahaha!

  • 1
  • •••
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • •••
  • 15
Comentează