Comentarii (150)
 •  14 Aprilie 2008, 20:20

VOI SUNTE-TI SI PROSTI SA MOR EU SONDAJUL E FACUT IN ILFOV LANGA BUCURESTI SI SCRIE CLAR MAJOARITATEA SUNT RROMI

 •  14 Aprilie 2008, 20:16

ferefeu' vrea sa-si motiveze initiativele "profesionale",si anume ca SISTEMUL lupta in slujba majoritatii,deci SISTEMUL are caracter democratic...rusinea neamului romanesc...dar cu toate acestea,cine poa' sa creada ca am degenerat atat de mult?

 •  14 Aprilie 2008, 20:15

besescu e politicianul de kaka' pe care-l meritzi prostanache

 •  14 Aprilie 2008, 20:15

E trist! 57% din elevii romaniei habar n-au sa scrie :((( Foarte trist!!!

 •  14 Aprilie 2008, 20:15

O sa declansam Jihadul impotriva voastra ! steaua CAMPIOANA BLATURILOR! NU veti scapa de razbunarea noastra!

 •  14 Aprilie 2008, 20:14

Din cauza timpi tului de Mircea Sandu tin taranii cu steaua! Blatuitori ordinari! Daca-i intrebi pe inculti de ce tin cu steaua nu stiu, rid ca prostii! Pentru ca toti sunt tarani ajunsi la periferioa oraselor sau delincventi! O sa va urmarim pe toti ziaristii aserviti stelei! O sa va demascam, o sa va injuram si o sa va rupem capul! Spurcatii nu vor mai conduce Romania de acum incolo! Blatisti ordinari nimeni nu va mai sufera! O sa declansam Jihadul impotriva voastra ! steaua CAMPIOANA

 •  14 Aprilie 2008, 20:13

hai ca sunt simpatici astia de la frsteaua. oare ei nu au aflat ca 200 de persoane nu sunt reprezentative pentru un sondaj? numai in ilfov, numai romi... puteau intreba si rudele lui jiji si iesea 100%

 •  14 Aprilie 2008, 20:12

Si uite asa au reusit Becali si ale lui oi sa prosteasca "scolerii". Ei nu inteleg ca Steaua a facut blat la Vaslui acum 2 ani ( + multe altele ), caci acum 1 an a furat un loc doi Cfrului prin mijloace specifice, iar sezonul acesta-no comment, caci ati vazut cu totii. Si astfel vom avea peste 5-10 ani o noua generatie de hamsteri de laborator, injectati cu ser "scopul scuza mijloacele - nu conteaza CUM castigam, important e : SA" Vorba lu` Lapusneanu " prostii da

 •  14 Aprilie 2008, 20:10

Basescu o sa fie presedinte, iar tu poti sa te consolezi cu ideea...acum sincer decit sa vad pe bombonel, gioana, becali, si alti tembeli prefer Basescu de 10.000 de ori...si este foarte exigent cu clasa polituca ceea ce ma unge la suflet....:)

 •  14 Aprilie 2008, 20:09

din pacate am lucrat la o firma de facut sondaje si etc. stiu cum se fac

  • 1
  • •••
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • •••
  • 15
Comentează