Comentarii (150)
 •  14 Aprilie 2008, 20:06

ba eu cred ca au facut sondaju la iei in federatie ca comportament de tigani au

 •  14 Aprilie 2008, 19:58

cam tot atata l-ar vota pe besescu din pacate

 •  14 Aprilie 2008, 19:57

Vad ca va plac graficele din office 2007, sper ca aveti si licenta...

 •  14 Aprilie 2008, 19:54

voi sunteti idioti...spuneti ca e sondaj si mai jos ziceti ca au facut o ancheta..stiti macar care e diferenta...sau sunteti genul de ziartisti care mint intentionat oamenii? pt cine nu sitie anchetele sunt nerelevante...iar sondajele devin dinc e in ce mai relevante cand s efac pe criterii clare...care se prezinta..ziceti ca e sondaj..da in prima linie din articol spuneti ca au facut o ancheta...ce scoala trebuei sa fac sa ajung si eu ziarist? saui trebuie sama las de scoala?

 •  14 Aprilie 2008, 19:54

mejoritatea sunt stelisti..deci stelisti sunt tzigani _)_ indreptati-o cu gura:))...stelisti spurcati de pwoola sa ne luati

 •  14 Aprilie 2008, 19:53

PT GOANTA: ACUM MI-AM DAT SEAMA CA ESTI PROST SI SANSE DE VINDECARE NU SUNT,PT TINE , CRETINULE!!!TE PE TINE GRIJA DE UNDE SUNT EU ,BAI TUCIURIULE?? SI TU SA NU-MI SPUI CA STAI IN BURICUL TARGULUI CA O SA CAD PE SPATE ,IDIOTULE!!!UNDE STAI ,IN GHETOURILE DIN GIULESTI SAU PE LINIA LUI 41?????AI VAZUT CA AM MAI FOST SI PRIN ORAS,ANALFABETULE SAU ,CUM II PLACE LUI BECALI -ZDREANTO??!!

 •  14 Aprilie 2008, 19:51

si 57% din mame virgine. hahaha

 •  14 Aprilie 2008, 19:50

da...pt k nu stiu adevarata istorie a stelei;) adik cea comunista si trecutul ei

 •  14 Aprilie 2008, 19:49

decat putini si prosti mai bine multi si buni fraierilor...

 •  14 Aprilie 2008, 19:49

Pai fac sondaje unde sunt rromi,kre il voteaza pe Banel k e de-al lor si logic ca tin si cu steaua...mari prosti sunteti FRF

  • 1
  • •••
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • •••
  • 15
Comentează