Alte știri din fotbal
Mihai Toma a vorbit despre presiunea de a juca la FCSB: „În 2-3 luni e posibil să nu mai știe nimeni de tine”
0
Farul - Universitatea Craiova, etapa 24 din Superliga » Echipele de start
7
Dănuț Lupu le exclude pe Dinamo și pe Rapid din lupta pentru titlu: „Ea e favorită, are lot complet!”
1
Ce va face Oțelul cu cei 600.000 de euro primiți de la FCSB
3
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Rayo Vallecano, în runda 22 din La Liga » Cu Andrei Rațiu titular la oaspeți, „galacticii” conduc pe Bernabeu
0
Tottenham - Manchester City, atracția zilei în Premier League » Drăgușin e apt de joc
0
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Demitere de antrenor în Serie A! Reușise doar o victorie în 23 de etape
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
Sursele gsp ?? Randoom oaia rujata si betivul cu cercul buhahaha
Tuto.nkamoaneee, doare bă oftica si prostia la voi la behaitori!?
"Rusinamo",singura echipa care va bate in campionat la orice oră...nu incepe cu meciul din cupa,fiindca acolo e altceva
umile numai iosif era cu gandul la mancare mai mult decit tine. sunteti rude?
De ce esti suparat Emile s a terminat branza ??
Maine se face anuntul
"managementul dinamovist nu ar fi dorit să facă marele anunț decât după jocul de diseară"... Care mare anunt, nu s-a facut nici un anunt ? Povesti nemuritoare again!
Contra sa inteles cu Dinamo de acum 2 zile , acum nu vrea sa creeze valva si jucatorii sa fie concentrati pe meciu cu HERMANSTADD din seara asta. Pacat de Multescu, sper sa ramana in club ca sef al scouterilor sau in Academia clubului.
Mai Apostole!De unde stii tu ce clauze se negociaza?Ca e la mintea si a unor *** nevinovate, ca niste negocieri sunt confidentiale!Nu se fac in piata si nici in prezenta presei!Ce zici tu aici, sunt povesti de cutzu,cutzu!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai nea mumie,mai schimba ma placa!Sau esti mumie papagal?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.