Alte știri din fotbal
Cel mai dorit din Giulești! Jucătorul Rapidului a ajuns pe lista unor cluburi din Germania și Spania
0
Cu 5 transferuri noi, Rotaru și-a trimis satelitul într-un cantonament de lux » Obiectivul: promovarea în Liga 2!
0
Surse autorizate de la Universitar: „Situația lui Mircea Lucescu este gravă” » Doctorii, sceptici că mai poate sta pe bancă
1
Noul Edjouma: FCSB a anunțat oficial transferul lui Joao Paulo
0
Știri din fotbal internațional
Dezvăluiri alarmante din vestiarul Realului: „Alvaro Arbeloa se antrenează mai mult decât unii jucători!”
0
Arsenal - Chelsea, duel londonez în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei » În tur s-au marcat 5 goluri
0
Infantino, desființat de oficialii ucraineni: „Un degenerat moral! Un iresponsabil!”
0
Mikel Arteta răspunde criticilor: „Se spune că Arsenal este cea mai spectaculoasă echipă din Europa”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Bogdan Cozma, coordonator de programe Black Sea Trust: „România nu poate ...
Libertatea
Cine este românul care încasează 11 venituri pe lună, câştigând 2.800 de ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Noi detalii despre Corina Tarniță și banii primiți de ea de la Epstein, ...
Libertatea
ssssssssss
cred ca bietu moti e singuru baiat cinstit din acea cloaca pacat de el hai dinamo tacapaca ...
cred ca bietu moti e singuru baiat cinstit din acea cloaca pacat de el hai dinamo tacapaca ...
PRIVATI DE 2 PUNCTE??? NU VI S-A ANULAT UN GOL IM. BE . CILI. I D.R.A CU , VI S-A ANULAT O FAZA DE ATAC UNDE URMA SA RATEZE PROBABIL CUM A FACUT-O DE 150 000 ORI
Nu inteleg ce aveti domnilor cu Dinamo, care este problema voastra, ori nu stiti cine este DINAMO, ori synteti amnezici. Ca nu mai are rezultate asta este cu totul altceva, acolo sa format o gasca in frunte cu Badea, suge din acesat club cat poate si dupa aceea se luxeaza. La Dinamo trebuie sa fie numai un singur investitor, trebuie un om cu caracter integru dur si discuplinat, daca se gaseste acest om in cinci ami Dinamo va fi o echipa de tenut. HAI DINAMO.
Nu cred ca Moti nu si-a aparat corect sansele. El, atata poate...
mdaaa...o stire gen libertatea...puneti frate si o poza cu vrei bunaciune goala sa prinda mai bine....
Taci si-nghite!
pisicilor, cum mah v-a privat arbitrul de victorie?!? care victorie, care frate?!?! ca a dat arbitrul un ofsaid aia nu insemna privare de victorie - ce penibil - cum nici daca va pune borcica muzica de la liga campionilor nu insemna decit ca va pregatiti de o viata sa va uitati la televizor.
Motzi, ia mai fa mah: "Lasati-ma sa plec!"
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.