Alte știri din fotbal
Acuzații grave aduse de mama arbitrului minor care a fost bătut la Craiova: „Mi-a spus că a luat bătaie pentru că e prost” » Ce spune tânărul despre incident
0
Mihai Stoica, reproșuri pentru antrenor: „Să nu uite”
0
Ei sunt jucătorii care pleacă de la Dinamo în vară
0
Experții internaționali au decis: cum arată echipa sezonului în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
A antrenat-o pe Manchester United și a speriat Steaua, iar acum a ajuns la retrogradata în Liga 4
0
Tatăl jucătorului a pus mâna pe telefon și i-a interzis selecționerului să-l convoace pe fiul lui la Cupa Mondială
0
Aston Villa - Freiburg, finala Europa League » Imagini senzaționale din Istanbul
0
Vor să promoveze direct în Premier League, după decizia fără precedent a Ligii Engleze
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Eu cred ca asta nu a ramas in nici un partid pt ca nu a fost nu la ORAL,eu cred ca in ANALELE politicului este cel mai bun....asta chiar este praf,bai aia pe care ii vezi la Tv...30000 mii sun drăguți,*** si vin asa la stadion,bravo Cfr ..felicitări ati fost mai buni si voi tine cu voi in Europa dar țineți această dama politica ascunsă ca poate imi vin poftele si o prepeleac!?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai nu se spui tu unui oraș,unei regiuni,lui camataru,cărți,lung,etc cine este universitatea,bai *** politică ce esti...ce te bagi tu in curtea noastra!???Bai nesimtitule ,Psd-ul,pnl-iști pe,si ce dracu esti tu..Esti un ***,asta esti guse-capuse, un nimic!?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa-i spuna cineva frustratului asta de Gusa, ca echipa lui Mititelu nu se cheama Universitatea !! Si da, Universitatea Craiova e o echipa iubita de oameni din toate partidele. In lojele de la Oblemenco vezi consileri si membri de partid de la PSD, PNL, USR PMP etc... Doar UDMR-ul lipseste :)) Asta demonstreaza ca atasamentul pt Universitatea nu are o singura culoare politica, ceea ce e un lucru bun. Pentru ca oricine va veni la conducerea adm locale, va sprijini acest club.
Doar doi...Mintiti de ingheata apele! Cate penaltyuri a avut chefereu atatia sunteti! Fara numar!Si comunisti sadea!
Ce " analizează " asta ? Stie cineva, mai este " patron" la realitatea plus ?
CFR a câștigat cu 3-1, nu cu 3-2. Va rog corectați.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.