Comentarii (29)
Eugen Pan  •  24 Noiembrie 2019, 21:32

GAZONUL arata cum vezi pe marile stadioane.se pare ca Pituca a stiut ce vrea si ce trebuie acolo

prazburg1948  •  24 Noiembrie 2019, 20:52
Postat de dakesis pe 24 Noiembrie 2019, 20:14

pai si ce or sa faca, ca isi iau mereu injuraturi. Or sa isi blocheze toti suporterii in ritmul asta. O sa joace doar pentru nea Marcelica.

Interesant ca v-au blocat, dupa meciul cu honved era plina pagina de unguri care ne injurau, alora le-au dat voie.

Adrian Constantin Sendroiu  •  24 Noiembrie 2019, 21:31

victorie meritata dupa un meci fara emotii, gazonul pare a fi bun

user_digi.forum  •  24 Noiembrie 2019, 21:25

În orele următoare, vor crește considerabil vânzările de tesle în Oltenia ! Vom auzi, la tot pasul,...poc!, poc! O adevărată simfonie („Dansul teslelor”).

firaldo  •  24 Noiembrie 2019, 20:25
Postat de dakesis pe 24 Noiembrie 2019, 20:14

pai si ce or sa faca, ca isi iau mereu injuraturi. Or sa isi blocheze toti suporterii in ritmul asta. O sa joace doar pentru nea Marcelica.

Si pagina de fb precum Piți breton...cand se supăra da afara.

robotucigas  •  26 Noiembrie 2019, 10:33
Postat de lionforever pe 24 Noiembrie 2019, 23:24

Nu inteleg aluzia, în dolj a câștigat iohanis giurgiu si teleorman sunt in muntenia nu in oltenia.

Nu are rost să-ți bați capul cu proști. Exact cum au copii din Ardeal mentalitatea ca sunt Unguri, asa sunt și ei. Ei se cred mare scula și sunt vai steaua lor de nesimțiți. Spui odată sau de doua, dar nu te mai saturi de prostia asta? Oare la Dinamo nu trebuia sa se desființeze clubul după reguli stricte. Nu aveau licență trebuiau desființați, dar în România cum prostia este la ordinea casei, uite și pe ei supraviețuind. Cei din Craiova ar trebui sa radem de Dinamo, dar nu este tocmai de râs. Ca vom juca fără ei cu echipe gen Sepsi sau Voluntari.

dansy  •  25 Noiembrie 2019, 11:03

Bai lasati-l in pace pe Piturca pentru ca el stie mai bine,mult mai bine ca voi sa faca si sa antreneze o echipa.Nu va mai dati cu parerea toti prostii pe aici ca faceti rau echipei.

dansy  •  25 Noiembrie 2019, 10:55
Postat de user_digi.forum pe 24 Noiembrie 2019, 21:25

În orele următoare, vor crește considerabil vânzările de tesle în Oltenia ! Vom auzi, la tot pasul,...poc!, poc! O adevărată simfonie („Dansul teslelor”).

Voi dansati "cainii singuratici" sau "hora hotilor "!!!

lionforever  •  24 Noiembrie 2019, 23:24
Postat de user_digi.forum pe 24 Noiembrie 2019, 21:25

În orele următoare, vor crește considerabil vânzările de tesle în Oltenia ! Vom auzi, la tot pasul,...poc!, poc! O adevărată simfonie („Dansul teslelor”).

Nu inteleg aluzia, în dolj a câștigat iohanis giurgiu si teleorman sunt in muntenia nu in oltenia.

albalbastru72  •  24 Noiembrie 2019, 22:43

Baietii si-au dorit foarte mult victoria,dar jocul sufera inca.Nu vreau sa fiu mai catolic decit Papa,am jucat de multe ori spectaculos si pierdeam desi meritam sa cistigam,deci o ok.Gazonul e super!Bravo lui Piti!

  • 1
  • 2
  • 3