Comentarii (22)
ipsilante
ipsilante  •  03 Septembrie 2018, 17:39

Cand esti prost (asa sunt unii), trebuie sa cauti argumente absurde, pentru ca sa demonstrezi tuturor ca esti... si mai prost. Cam asa fac cei care incearca sa condamne arbitrajul. Mai baieti! A fost 3-0 !!! Ce dracu mai vreti? Ciocul mic! Viata merge inainte. Sperati… FORZA STIINTA!

893736854062440
Andrei Popescu  •  02 Septembrie 2018, 13:34

Vai ce chestie. Gsp loveste iar!! Incredibil, parca e primul meci unde se sare de minutele de prelungire... ce aveti frate aveti probleme? Serios? in 70% din meciuri se intampla astfel de lucruri.. ce tragedie.. nu aveti despre ce sa mai scrieti articole serios?!?

rumunek
rumunek  •  02 Septembrie 2018, 13:00

Durata reprizei se prelungește cu MINIM minutele arătate de la margine. Nicăieri în regulamente nu scrie cu fix, iar în fotbal nu există de exemplu sirenă de final. Doar 3inamo!

para.para
para.para  •  02 Septembrie 2018, 11:54

Intr-adevar cornerul daca s-a obtinut in timpul regulamentar, trebuia executat. Dar, mai departe arbitru trebuia sa fluiere sfarsitul primei reprize imediat dupa atingerea balonului si nu sa mai astepte ca acesta sa ajunga in careu si de acolo in poarta.

davveroirl
davveroirl  •  02 Septembrie 2018, 10:21
Postat de bazileon pe 01 Septembrie 2018, 23:42

Dinamo are mari lacune, dar *** de barsan i-a ingropat. Chestia cu umilinta e o ***, cata vreme Dinamo a avut doua bare si inca trei mari situatii de gol. Iar al doilea gol a pornit dupa o dubla infractiune a oltenilor in propriul careu, hent si fault. Sa vedem cum o sa sucombe ardoarea olteneasca in fata fcsbeului, *** clonate.

Fugi la tas...

1742401565799276
Gaby A Gator  •  02 Septembrie 2018, 10:02

Golul a fost corect, dar ca sa nu mint, a fost in afara timpului regulamentar! N-o mai frecati! Cu fc5b nu se ajungea aici. Avea grija Deaconu...

lionforever
lionforever  •  02 Septembrie 2018, 03:53

Doar invelitorii de pește puteau pune un astfel de titlu. Păi ce a fost neregulamentar aici putea fi și minutul 3 de prelungiri ce treaba are cu corectitudinea marcării golului?

adi2008
adi2008  •  02 Septembrie 2018, 00:40

Lasati-ne sa ne pregatim pentru Liga Campionilor. In 300-400 de ani vine la toata lumea randul...