conasu_boeru  •  02 Septembrie 2018, 00:01
Postat de Marian Radu pe 01 Septembrie 2018, 23:39

Hahalerele dinamoviste, tot caini au ramas.....pentru voi, 0 - 0 , la pauza....

Pune mileul pe ochi să nu îți mai vezi față de prost !

893736854062440
Andrei Popescu  •  02 Septembrie 2018, 13:34

Vai ce chestie. Gsp loveste iar!! Incredibil, parca e primul meci unde se sare de minutele de prelungire... ce aveti frate aveti probleme? Serios? in 70% din meciuri se intampla astfel de lucruri.. ce tragedie.. nu aveti despre ce sa mai scrieti articole serios?!?

rumunek  •  02 Septembrie 2018, 13:00

Durata reprizei se prelungește cu MINIM minutele arătate de la margine. Nicăieri în regulamente nu scrie cu fix, iar în fotbal nu există de exemplu sirenă de final. Doar 3inamo!

lionforever
lionforever  •  02 Septembrie 2018, 03:53

Doar invelitorii de pește puteau pune un astfel de titlu. Păi ce a fost neregulamentar aici putea fi și minutul 3 de prelungiri ce treaba are cu corectitudinea marcării golului?

sulheticul
sulheticul  •  01 Septembrie 2018, 23:37

M-am uitat cu atenție la faza si dupa minutul de prelungire echipa lui Dinamo era incontinuare pe teren. Dupa nemulțumirile celor de la Dinamo credeam ca ei au ieșit de pe teren dupa minutul 46 si aia au dat gol. Dar păreau (fizic) in meci si cu ochii dupa minge (unii)... Unde e problema?

luciann
luciann  •  01 Septembrie 2018, 23:30
Postat de catalin.palcu pe 01 Septembrie 2018, 23:27

Expirase timpul deja cand a iesit mingea afara. Nu era niciun motiv sa ii astepte pe aia sa aduca toata echipa la un corner. Daca arbitrul e suveran si prelungeste cat vrea el, care e rostul sa mai arate tablita cu minutele de prelungire ? Sa nu isi mai bata capul, jucam pana se plictiseste arbitrul. Nu e mai bine la handbal sau baschet, suna sirena si e gata repriza sau meciul

Se prelungeste cu CEL PUTIN UN MINUT! Steaua a luat gol cu Napoli in al optulea minut, meciul/repriza dureaza pana fluiera arbitrul!!!

ipsilante
ipsilante  •  03 Septembrie 2018, 17:39

Cand esti prost (asa sunt unii), trebuie sa cauti argumente absurde, pentru ca sa demonstrezi tuturor ca esti... si mai prost. Cam asa fac cei care incearca sa condamne arbitrajul. Mai baieti! A fost 3-0 !!! Ce dracu mai vreti? Ciocul mic! Viata merge inainte. Sperati… FORZA STIINTA!

para.para
para.para  •  02 Septembrie 2018, 11:54

Intr-adevar cornerul daca s-a obtinut in timpul regulamentar, trebuia executat. Dar, mai departe arbitru trebuia sa fluiere sfarsitul primei reprize imediat dupa atingerea balonului si nu sa mai astepte ca acesta sa ajunga in careu si de acolo in poarta.