Comentarii (15)
839079736163456
Runceanu Teodor-Gabriel  •  03 Decembrie 2021, 18:49

Dacă era o echipa asa inferioara, de ce doar 3-0. Sau atâta puteți, domnul antrenor?

tororosso
tororosso  •  03 Decembrie 2021, 18:42

” E o diferență mare între noi și ei „ Nu prea tovarășe ! cei de la Filiași au jucat F.B , iar scorul nu reflectă o valoare deosebită intre CSU Craiova L1 și CSO Filiași L3 . Sa molipsit Reghe de la Bursucu cu lauda fără acoperire .

observator_federal
observator_federal  •  03 Decembrie 2021, 18:22
Postat de tipsy pe 03 Decembrie 2021, 18:14

ce ghiolban. cu semiamatorii aia din albania era la fel de clar ca o sa va calificati?

Ai uitat de meciul de Cupa româniei, Hunedoara - Fcsb, 3-3 în timpul regulamentar (cu hunedorenii venind excepțional de la 0-3 și fiind foarte aproape de victorie). În reprizele de prelungiri s-a desprins Fcsb, pe fondul oboselii gazdelor și a rezervelor "de Liga a 3-a" introduse în teren . Chiar și din catastrofa asta de meci, gigiștii au extras o parte pozitivă: Ianis Stoica a înscris două goluri (două din cele "6 goluri în toate competițiile" cu care îl fac mare gazetarii...).