Postat de wrx. pe 04 Decembrie 2021, 05:49

robotucigas
robotucigas  •  04 Decembrie 2021, 11:57
Postat de llocomotivalibera pe 04 Decembrie 2021, 00:37

Fcfcsbeaua a pierdut cu locul 11 din Kazastan

Oameni prosti man. Omul venise de câteva zile ce putea schimba la o echipa pur si simplu in derivă. Eu cred in Reghe, si de aceea am spus ca noi ne batem pentru locul 3 anul ăsta, dar Reghe va vedea ce-i trebuie si ce nu. Deja a implementat un joc frumos. La fcsb s-a investit enorm, si na unele gafe te fac sa pierzi cu fcsb. După mine el a greșit ca a tinut atâția atacanți, dar măcar a incercat sa vedem pe viitor dacă avem nevoie. Cred ca la 1-0 trebuia schimbat sistemul si fcsb nu avea șansa. Fcsb cu jucători din repriza a 2-a nu dau un gol, dar vrând sa dea gol pentru a câștiga au pierdut. Doar idioți spun ceva acolo, cu Argeș sa nu uitam ce a fost. Dă-l dracu de arbitraj ca a fost teroare. Astia cadeauu si nu primea nimic, ii atingea luai galben. Acel arbitru nu ar mai trebui sa antreneze Craiova on viața lui. Au pierdut 3 meciuri pe nedrept, au jucat bine si au pierdut. La mine obiectivul este de a lua locul 3 si cupa. CFR este greu sa mai piardă cu unele echipe din liga întâi. Bisericutele sunt făcute. Craiova va câștiga când mafia iese din fotbal. La Craiova se deranjează, sa recunoaștem ca au investit, dar nu mult. La CFR se vorbește de probleme cu bani iar ei se gândesc sa aducă jucători, fcsb la fel încep sa stopeze investițiile. La Craiova pur si simplu au adus o grămadă fără să ia si ei o decizie impreuna. Cred ca din ultimi 3 ani, 3 jucători din 20 au fost ok. Restul sunt de ***

wrx.
wrx.  •  04 Decembrie 2021, 05:49

llocomotivalibera
llocomotivalibera  •  04 Decembrie 2021, 00:37
Postat de tipsy pe 03 Decembrie 2021, 18:14

ce ghiolban. cu semiamatorii aia din albania era la fel de clar ca o sa va calificati?

kyil
kyil  •  04 Decembrie 2021, 00:08

*** a fost degeaba in Germania. Nu a invatat nimic. A ramas tot la *** Asta putea zice si Low dupa meciul tur de la Bucuresti. Hai ca nu are rost sa vorbim,Romania a fost 10 clase sub noi,era o tragedie daca nu castigam... Dar a zis? NU . Din respect pentru fotbal,pentru competitie. Ne mandrim cu victorii pe plan intern si nu dam gol nici cu albanezii de clasa a doua si ne umilesc kazahii sau luxemburghezii. Dar tot noi suntem zmei cu echipe de amatori. Daca tot era diferenta asa mare, de ce a fost doar 3-0,de ce au ajuns in careu si au avut ocazii adversarii? Sa fim seriosi,tot semiprofesionisti suntem si la nivel de liga 1.

110597227707605
Reg Reg  •  03 Decembrie 2021, 23:20

Declaratie data de un manelist adevarat. Cam asta e nivelu in tara asta. Bine, cand ai "valoare" nici nu te complici prea mult cu "aia mici".

764468963651742
Ilie Golombioschi  •  03 Decembrie 2021, 20:13

Asa sunt inganfatii si infumuratii care nu stiu sa respecte competitia,adversarii,publicul.

coniaq
coniaq  •  03 Decembrie 2021, 19:40

***

•  03 Decembrie 2021, 19:21
Postat de observator_federal pe 03 Decembrie 2021, 18:22

Ai uitat de meciul de Cupa româniei, Hunedoara - Fcsb, 3-3 în timpul regulamentar (cu hunedorenii venind excepțional de la 0-3 și fiind foarte aproape de victorie). În reprizele de prelungiri s-a desprins Fcsb, pe fondul oboselii gazdelor și a rezervelor "de Liga a 3-a" introduse în teren . Chiar și din catastrofa asta de meci, gigiștii au extras o parte pozitivă: Ianis Stoica a înscris două goluri (două din cele "6 goluri în toate competițiile" cu care îl fac mare gazetarii...).

noi ne-am calificat si am batut si clona csu. voi? *** de ani buni in fatza stelei.