Alte știri din fotbal
„Tamaș mi-a zis că puteam să-l bat pe Dică” » Scandal-monstru: „Am dat cu pumnii, am luat masa și...”
0
Note GSP după FC Argeș - CFR Cluj » Deși au câștigat, oaspeții au avut doi „corigenți”. Cine a fost „premiantul” partidei
0
Bogdan Andone și-a făcut praf jucătorii după eșecul dramatic cu CFR Cluj: „Să aducă jucătorii mei Cupa! Cum o aduc?”
0
Iuliu Mureșan, alegere neașteptată dintre U Cluj și Craiova: „Prefer ca ea să fie campioană”
0
Știri din fotbal internațional
Ce note a primit Cristi Chivu după Inter - Cagliari » Presa din Italia: „E o mașinărie de război”
0
Au pus șampania la rece: Inter a „demolat-o” și pe Cagliari » Cristi Chivu e tot mai aproape de titlu în Serie A
0
Zenga i-a șocat pe italieni cu ultima apariție la TV! » „Sosit după o nuntă unde s-au consumat prea multe băuturi”
0
Scenografie de susținere pentru Alexandru Mitriță în China: „Haide, Mitri!”
1
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Iranul anunță deschiderea totală a Strâmtorii Ormuz pentru navele ...
Libertatea
Mesajul viral al unui influencerițe adresat lui Putin a „atins” milioane de ...
Adevărul
Trofeul Antrenorul Anului, cel mai relevant premiu de profil din presa ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan poate rămâne prim-ministru fără PSD. Ce se întâmplă dacă ...
Libertatea
ne desfiintam retrogradam...ne dezintegram...ne decalim...o sa fim casabili bla bla bla:) ESTI CE-L MAI PLICTISITOR PROS.T! macar de ma amuzai cu insultele impotriva echipei otelul galati:)
cel mai bine sa-i reinvesteasca in arbitrii si uite asa nimic nu se pierde!voi hotelarii nu prea mai ramaneti cu nimic dupa marea imparteala!Abia astept sa vad cum va faceti de mirul lumii in toamna si apoi cu va desfiintati,exact ca si urzicatii din baragan!
...... sau la impins vagoane in Gara De Nord :)))))))))))))))))
Asa poate scapam de Mitica de la liga si mai progreseaza si fotbalul nostru un pic caci fara Mititica sigur fotbalul Romanesc va suferi o schimbare .
Sa nu mai dea televiziunile 1 cent in plus. Si asa banii ajung in buzunarele patronilor. Ei au votat in unanimitate ca Dragomir sa aiba salariu de 15 000 eur/luna. Sa vedem acum,cum vor mai contribui la salariul lui. Sa puna mana sa creasca jucatori,sa faca echipe de valoare. Atunci vor obtinu bani pt ceea ce joaca, atunci vor avea si jucatori de vanzare pe bani multi, vor face si performanta in Europa si vor lua bani. Pana atunci ciocu' mic si joc de glezne!
Eu cred ca si cluburile ca noi oamenii obisnuiti trebuie sa stranga cureaua un pic, iar care vor da faliment
Sa nu cumpere nimeni sa-l vad pe Mitica cum ii pocneste vena IQ-ului ! :))
De 3 tot zice Dragomir ca multe cluburi or sa dea faliment sezonul urmator, ca o sa fie prapad. Mai bine, campionat cu 10 echipe.
Bine zis: intr-o tara CIVILIZATA. Noi suntem cel mult o tara CILIVIZATA...
"Se strange latzul domnilor!!!" , asta ca sa citesc un clasic din fotbalul romanesc ! :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.