Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Asta dupa nickulmongol este unul dintre coruptii asiatici de la Tg Mures trimis de DNA in instanta pt finantarea clubului politic din banii publici prin coruptie si abuz in serviciu. Alaturi de primarul corupt Florea DNA a trimis in judecata pt abuz in serviciu privind finantarea ilegala cu 4 milioane si secuii: Kiss Imola,Benedek Istvan, Gombos Geza Csaba, Peti Andras (actualmente viceprimar), Jozsa Tibor, Karakcsony Erdei Etel, Bakos Levente Attila, Torzsok Sandor Laszlo, Kikeli Pal, Soos Zoltan, Haller Bela.
:))) imi place ca ai simtul umorului...si al grotescului :)))
Nu au avut niciodata suporteri, pe vremea lui ceausescu umpleau tribunele cu soldati. Oricum, un meci cu fcsb, o clona becaliana ramasa si fara identitate, nu are cum sa fie derby.
Bine spus!
qu'est ce que derby?
Mare paguba-n ciuperci. Ipocritii care s-au infiintat ca si brigazi pe vremea lui Gigi si-au gasit acum alte procupari. Clone ale echipei de basket si altele. Elegant.
Putin cate putin se face trecerea la un alt tip de spectacol .Odata "eliminati"huliganii si drogatii din tribune,se face loc pentru o noua generatie de suporteri,mai civilizati si cu mai putine frustrari de exprimat in tribuna.
Cred ca ar fi timpul ca suporterii stelisti, cei care isi iubesc echipa si dupa prima ploaie, sa se organizeze intr-o noua galerie. Peluzele N si S nu mai exista, au plecat in armata.
Noi care iubim culorile sfinte rosu si albastru suntem alaturi de cea mai valabila echipa si incurajam pe baietii. Ne-am cumparat deja bilete ne cumparam si ne vom mai cumpara, ca sa inteleaga si cei care nu pricep deloc. Venim la meci si ne asezam organizat pe locurile rezervate noua, nu altora. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
nici o problema, nici dinamovistii n-au chef de circ, ei ar fi preferat un meci de fotbal.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.