Alte știri din fotbal
FCSB - FC Botoșani, duel cu încărcătură pentru play-off » Echipele de start
8
Universitatea Craiova - Oțelul » Schimbare de lider și rezultat bun și pentru FCSB
7
Știm arbitrul delegat de Kyros Vassaras la Dinamo - Universitatea Craiova!
0
Ioan Andone: „Pe ei îi văd în play-off. Nu mă așteptam la asta”
1
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » Marius Șumudică, test dificil împotriva liderului din Arabia Saudită
1
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
0
Michael Carrick, vești îngrijorătoare despre vedeta accidentată din noiembrie
0
Decizie de neînțeles a starului de 22 de ani » Și-a încheiat prematur împrumutul la Fenerbahce și va evolua în Rusia
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Scrisoarea unui șofer către polițiști după ce a fost amendat pentru ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
„Exces de putere” la o primărie din Transilvania: o consilieră locală a ...
Libertatea
Esti sigur despre ce sport povestim pe aici..!?Intradevar la hochei,Puljici poate fi cel mai prost fundas,la fotbal mai intreaba-l pe Rednic..
ai pus prea multe cratime, nu am inteles mare lucru..:)..apropo, ce zici , puljic e mai slab ca bajan ?
Asta poate sa ne ajute sa picam în B. Fundaș mai prost ca ăsta nam văzut sa mai fi trecut pe la Dinamo. De asta nici n-a mai jucat pe unde sa mai plimbat. Numai la noi e bun
"inca ne lipsesc inca " doar rinamo Rin-esti !
Gigi tocmai ce a dat vreo 3 afara saptamana asta, asa ca nu mai vorbiti de tepe!
Sa vina, avem nevoie de el ca de aer. Din pacate o sa dureze probabil foarte mult pana se pune la punct cu pregatirea (la fel ca data trecuta). Inca ne lipsesc inca portarul, fundasul stanga, fundasul dreapta si un atacant de careu care sa ii faca concurenta lui Montini. Probabil ca ar trebui sa facem si noi schimbari in minutul 10 si sa il scoatem pe fundasul central u21 si sa il lasam in teren pe mihaiu pe care poti sa il inlocuiesti in minutul 60-70 cu neicutescu. (sau invers). Ah, ce buni erau dussaut, aliji, ndyaie si papazoglou. Dar deh, rautatea carnatului de balanescu depaseste orice.
Mare prost esti ma.
o vai, ce inteligent, da ai replici, esti "destept"
Dupa o pufoaica..ai inceput sa scrii cu google translate
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.