Alte știri din fotbal
Mihai Bobonete n-a lipsit de pe „Oblemenco”: „Cum fu și ce simții... Dacă prind și două zile legate de pescuit”
0
Florin Gardoș, sceptic înaintea barajului de promovare în Superligă: „Poate nu suntem pregătiți”
0
Primarul din Craiova anunță: „Antrenorul și jucătorii Universității vor primi titlul de cetățean de onoare”
4
„Nu blocați banii în imobiliare!” » Sfaturile unui analist financiar pentru fotbaliștii care nu știu ce să facă cu banii
0
Știri din fotbal internațional
Sezon istoric pentru Barcelona » Prima echipă care realizează această performanță în La Liga
0
Satul care promite să ia cu asalt Bundesliga n-are gară, dar se laudă cu 3 brutării » Acolo a jucat și un român!
0
Wayne Rooney a comentat noul scandal de la Liverpool: „Nu l-aș lăsa pe Salah să se apropie de stadion”
0
Șanse mari pentru Jovo Lukic la Mondial » Atacantul care a calificat Bosnia s-a accidentat și ratează turneul final
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
3
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
El nu e vrun antrenor . Nu a avut nici o tactică pana acuma, trebuia sa joace 2 meciuri cu fabrini titular.. Ca sa castige si ei. Nu mai vb despre blaturi, cand a jucat împotriva lu voluntari era vb despre andone, acuma cu viitorul. Unde era andone ? Muriti de ciuda ca dinamo câștiga al doilea meci cu 3-0 .. Dacă va bate si pe argeș.. Unde e bălți atunci?
Mike Tyson ramane acelasi boxer fabulos. Chiar si la varsta asta
Célé mai bune schimbari le face rednic . Citeste repede jocul dar nu vine decit daca DDB ul devine actionarul principal
E clar! Dinamo joaca prea bine! ..... Gigigușterii sunt disperați! Deaconu trebuie sa intervina! Urmatoarea delegare va fi a lui radu petrescu!..... si-acum sa le faca si stadion?? Nu se poate!....Domnul gigi e un om bun, sfios, cinstit si sfătos, fără valize, care bate mătănii la Muntele Athos, si in mintea bolnava a gigigușterilor ei cred ca reprezinta partea majoritară a poporului român. Dar ei sunt, in realitate, partea malignă a lui!
A inceput meciul mosilor.
plang gigitii, plang...
petrea e un r a h a t mai fotogenic???
Simeone ce te umfli așa in pene, de parca tu i - ai invatat pe alfe Fabrini sa suteze la poartă !? Toate golurile au fost din acțiuni personale , tu nu ai niciun merit !
Simeone ce te umfli așa in pene, de parca tu i - ai invatat pe Fabrini sa suteze la poartă !? Toate golurile au fost din acțiuni personale , tu nu ai niciun merit !
Priviti,HAL de antrenor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.