Alte știri din fotbal
CFR Cluj are datorii și la jucători! De când nu și-au mai primit salariile
0
Naționala are programată plecarea spre Slovacia la ora 18:00 » Surse federale: „Nu știm cine merge. Suntem șocați!”
1
Comunicatul emis de FRF despre starea de sănătate a lui Mircea Lucescu
0
Mircea Lucescu, dus de urgență la spital, după ce a leșinat la antrenament! „Suntem șocați”
10
Știri din fotbal internațional
La centru va fi „inamicul” nemților! » Bild anunță un dezastru: „Se profilează o furie imensă”
0
Incident tragic la redeschiderea stadionului „Azteca” » Persoană decedată în tribune
0
Galatasaray insistă pentru titularul din Turcia - România: 10 milioane de euro
3
Laporta, un nou atac la adresa rivalei: „Real Madrid e mereu ajutată”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
plang gigitii, plang...
petrea e un r a h a t mai fotogenic???
Simeone ce te umfli așa in pene, de parca tu i - ai invatat pe alfe Fabrini sa suteze la poartă !? Toate golurile au fost din acțiuni personale , tu nu ai niciun merit !
Simeone ce te umfli așa in pene, de parca tu i - ai invatat pe Fabrini sa suteze la poartă !? Toate golurile au fost din acțiuni personale , tu nu ai niciun merit !
Priviti,HAL de antrenor!
E clar! Dinamo joaca prea bine! ..... Gigigușterii sunt disperați! Deaconu trebuie sa intervina! Urmatoarea delegare va fi a lui radu petrescu!..... si-acum sa le faca si stadion?? Nu se poate!....Domnul gigi e un om bun, sfios, cinstit si sfătos, fără valize, care bate mătănii la Muntele Athos, si in mintea bolnava a gigigușterilor ei cred ca reprezinta partea majoritară a poporului român. Dar ei sunt, in realitate, partea malignă a lui!
pacat ca nu s-a dat decizie in meciul dintre Mike Tyson si Roy Jones Jr . Acelasi pitbull , Mike Tyson !
Răzvan Lucescu a câștigat Cupa Camilei cu Al Hilal!
Mike Tyson ramane acelasi boxer fabulos. Chiar si la varsta asta
A inceput meciul mosilor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.