Alte știri din fotbal
Cosmin Contra sare în apărarea lui Andrei Rațiu: „Nimeni nu a spus lucrul acesta”
0
Alexandru Chipciu, reîncărcat pentru Rapid - U Cluj! Un detaliu special la revenirea pe teren după 4 săptămâni
0
Fostul campion cu FCSB a spus care este obiectivul la U Cluj: „Europa”
0
Cum pregătește Cristiano Bergodi meciul cu Rapid: „Așa e la noi” » Cui i-a mai cerut 5-6 goluri în 8 etape
0
Știri din fotbal internațional
Incident tragic la redeschiderea stadionului „Azteca” » Persoană decedată în tribune
0
Galatasaray insistă pentru titularul din Turcia - România: 10 milioane de euro
0
Laporta, un nou atac la adresa rivalei: „Real Madrid e mereu ajutată”
0
Cole Palmer s-a săturat de Chelsea! » Trei giganți din Europa îl au pe listă
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
El nu e vrun antrenor . Nu a avut nici o tactică pana acuma, trebuia sa joace 2 meciuri cu fabrini titular.. Ca sa castige si ei. Nu mai vb despre blaturi, cand a jucat împotriva lu voluntari era vb despre andone, acuma cu viitorul. Unde era andone ? Muriti de ciuda ca dinamo câștiga al doilea meci cu 3-0 .. Dacă va bate si pe argeș.. Unde e bălți atunci?
Mike Tyson ramane acelasi boxer fabulos. Chiar si la varsta asta
Célé mai bune schimbari le face rednic . Citeste repede jocul dar nu vine decit daca DDB ul devine actionarul principal
E clar! Dinamo joaca prea bine! ..... Gigigușterii sunt disperați! Deaconu trebuie sa intervina! Urmatoarea delegare va fi a lui radu petrescu!..... si-acum sa le faca si stadion?? Nu se poate!....Domnul gigi e un om bun, sfios, cinstit si sfătos, fără valize, care bate mătănii la Muntele Athos, si in mintea bolnava a gigigușterilor ei cred ca reprezinta partea majoritară a poporului român. Dar ei sunt, in realitate, partea malignă a lui!
A inceput meciul mosilor.
plang gigitii, plang...
petrea e un r a h a t mai fotogenic???
Simeone ce te umfli așa in pene, de parca tu i - ai invatat pe alfe Fabrini sa suteze la poartă !? Toate golurile au fost din acțiuni personale , tu nu ai niciun merit !
Simeone ce te umfli așa in pene, de parca tu i - ai invatat pe Fabrini sa suteze la poartă !? Toate golurile au fost din acțiuni personale , tu nu ai niciun merit !
Priviti,HAL de antrenor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.