Alte știri din fotbal
„De-asta m-am supărat atât de tare” » De pe patul de spital, Mircea Lucescu rememorează ce s-a întâmplat înainte și după leșin: „Gata, s-a terminat”
0
„Lui Mircea Lucescu să îi vină mintea la cap și să se potolească!”
0
Dinamoviștii și rapidiștii strâng rândurile pentru Mircea Lucescu: „Asta a dat totul peste cap”
0
„My Giant” » Cel mai înalt fotbalist din Superliga a apărut la Dinamo: „Nu e photoshop”
1
Știri din fotbal internațional
CAF cedează în scandalul Cupei Africii pe Națiuni: „Vom respecta orice decizie TAS” + demisie în conducerea Confederației: „Am reușit să clarific suspiciunile care au fost îndreptate asupra mea”
0
Ofertă pentru Lewandowski » Îi propun un salariu de două ori mai mic!
0
Gazzetta dezvăluie unde ar putea juca Mohamed Salah în sezonul viitor: variantă surprinzătoare
0
Conducătorul lui Bayern: „Isak a costat 150 de milioane? Atunci Kane costă atât!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
AUR scade în sondaje, iar partidul lui Ilie Bolojan continuă picajul pe ...
Libertatea
Articolul asta ii ametesc si mai tare pe dinamovisti.
ce aberatii! echipa asta a dat 10 goluri in 18 meciuri, aproape jumatate din cat au dat botosani (18) sau otelul (19) si are si una dintre cele mai slabe aparari. poate daca luati niste intervale favorabile de 5-10 minute ii bagati in liga campionilor.
hai bah ca sunteti penibili,imediat vitan barzesti o sa fie la 10 puncte de ultimul loc care duce la baraj, deja sunt la vreo 12 puncte de locul care salveaza de emotile retrogradarii si sunt cu doar un punct peste ultimul loc,fiind depasiti de botosani in etapa a 19-a sau cel tarziu a 20-a. deci ce naiba calcule sunt astea?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.